Padėka

Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems organizuoti 2010 m. Energetikų šeimų spartakiadą, ypatingai Sveikatos centro „Energetikas” direktorei Tatjanai Kervienei už suteiktą galimybę naudotis centro paslaugomis bei už specialų prizą – kelialapį į vaikų vasaros stovyklą.

Esame dėkingi ir visiems energetikams ir jų šeimų nariams, gausiai susirinkusiems į jau tradiciniu tapusį renginį bei aktyviai dalyvavusiems rungtyse, o taip pat profesnių sąjungų jaunimui, padėjusiems įamžinti įsimintiniausias spartakiados akimirkas.

Iki kitų susitikimų! 

Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacija

 

Total
0
Shares
Ankstesnis straipsnis

D. Vilimaitė dalyvavo Europos mediatorių seminare

Kitas straipsnis

Lietuvos energetikos konsultantų asociacija pateikė pastabas dėl Nacionalinės atsinaujinančių energijos išteklių plėtros strategijos

Skaitykite toliau