Pereiti prie turinio

Apie mus

Mūsų misija

Profesionaliai atstovauti darbuotojams ginant jų teisėtus interesus, prisidedant prie geresnių ir saugesnių darbo sąlygų bei tvaresnės aplinkos kūrimo.

Veikla

Mūsų sudėtyje esančioms profesinėms sąjungoms teikiame konsultavimo, tarpininkavimo, teisines paslaugas: konsultuojame Darbo kodekso, kitais darbo teisės klausimais, tarpininkaujame kolektyvinėse derybose su darbdaviais, darbo ginčuose ir kt.

Plačiau

Patikimumas, atvirumas, vienybė.

Šiomis trimis vertybėmis grindžiame visą mūsų veiklą.

Struktūra

Mūsų organizaciją sudaro kelios dešimtys profesinių sąjungų visoje Lietuvoje. Savo ruožtu mes priklausome didžiausiam profesinių sąjungų centrui šalyje – Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijai – ir tarptautinėms organizacijoms.

Plačiau

2023 m. duomenimis:

38
Profesinės sąjungos mūsų sudėtyje
2691
Nariai
30
Galiojančių kolektyvinių sutarčių

Narystė

Federacijos nariais gali būti pramonės ir kitų ūkio šakų įmonių, įstaigų profesinės sąjungos ir susivienijimai, pareiškę norą tapti Federacijos nariais.

Plačiau

Mūsų istorija

LPPSF buvo įsteigta 2012 m. gegužės 17 dieną, reorganizacijos būdu sujungus Lietuvos chemijos pramonės darbuotojų profesinių sąjungų ir Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacijas. Nuo tol veikiame kaip nuolat tobulėjanti organizacija.

Projektai

Viena iš kertinių organizacijos vertybių – atvirumas pokyčiams, todėl dalyvaujame tiek nacionaliniuose, tiek tarptautiniuose projektuose.

Plačiau