Šeimų sporto žaidynės 2019

 

2019 m. birželio 8-9 dienomis Šventojoje, sveikatos centre “Energetikas”, vyks 24-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės.

Į žaidynes kviečiamos registruotis komandos iš šilumos ūkio, komunalinių paslaugų, chemijos pramonės, elektros energetikos, kitų įmonių. 

Dalyviai rungsis įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse: rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų „slidėmis“ ir “batais“, vaikų kvadrato, megakamuolio, estafetės, futbolo, kt.

2019 metų Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių organizatoriai yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos elektros energetikos asociacija ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija.

Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių tikslai yra šie:

  • Propaguoti kūno kultūrą ir sportą bei sveiką gyvenimo būdą, didinti darbuotojų fizinį aktyvumą ir darbingumą;
  • Išsiaiškinti geriausius individualių ir komandinių rungčių sportininkus bei nugalėtojus ir prizininkus;
  • Paskatinti pramonės įmonių darbuotojus, mėgstančius fizinę kultūrą, sportą ir aktyvų poilsį, jungtis į profesines sąjungas, o įmones – į asociacijas.

Dalyvių paraiškos pateikiamos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019 m. gegužės 24 d., nurodant komandas, kurios dalyvaus komandinėse rungtyse: rinktinių ir šeimų  paplūdimio tinklinio (nurodant pavardę), virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų „slidėmis“ ir “batais“,  kvadrato, megakamuolio, estafetės, futbolo.

Gegužės 27 d. suinteresuotų įmonių ir profesinių sąjungų atstovai  ištrauks minėtų komandinių rungčių burtus (kitų rungčių burtai bus traukiami vietoje, prieš varžybas), o iki birželio 3 dienos kolektyvams elektroniniu paštu bus pateikti varžybų tvarkaraščiai. 

2019 m. ŽAIDYNIŲ NUOSTATAI

2019 m. ŽAIDYNIŲ PROGRAMA

2019 m. KOMANDOS PARAIŠKOS FORMA

---------------------------------------

2018 m. ŽAIDYNIŲ NUOTRAUKŲ ALBUMAI

Video filmas "Pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės 2016"