fbpx

Šeimų sporto žaidynės 2021

 

2021 m. birželio 19-20 dienomis, Šventojoje, poilsio bazėje  "Energetikas" vyks 25-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės.

Žaidynių dalyvių paraiškos pateikiamos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2021 m. birželio 8 d., nurodant komandas, kurios dalyvaus komandinėse rungtyse: rinktinių ir šeimų  paplūdimio tinklinio (nurodant pavardę), virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų „slidėmis“ ir “batais“,  kvadrato.

Birželio 11 d. suinteresuotų įmonių ir profesinių sąjungų atstovai  ištrauks minėtų komandinių rungčių burtus (kitų rungčių burtai bus traukiami vietoje, prieš varžybas), o iki birželio 15 dienos kolektyvams elektroniniu paštu bus pateikti burtų rezultatai.

Atkreiptinas dėmesys, kad: 

• Žaidynių komandų vadovai atsakingi užtikrinant savo komandos dalyvių saugumą ne rungties metu. Siekiant apsisaugoti nuo galimo užsikrėtimo Covid-19 infekcija rekomenduojama naudotis dezinfekcinėmis  priemonėmis, laikytis saugaus atstumo, vengti artimo kontakto, viešo naudojimo uždarose patalpose naudoti vienkartines kaukes. Jei kyla rimtas įtarimas dėl sveikatos būklės, rekomenduoti komandos nariui pasidaryti greitąjį testą, vengti dalyvauti rungtyse.

• Sergantiems COVID-19 virusu dalyvavimas žaidynėse draudžiamas.

Nugalėtojų apdovanojimas vyksta pasibaigus rungčiai prie organizatorių štabo (prie „Energetiko“ klubo, kur vyks Žaidynių atidarymas). Teisėjas pristato varžybų protokolą, o po 5-10 min. vyksta apdovanojimo ceremonija. Sekmadienį vykstančių bėgimų apdovanojimai vyks iš karto po rungčių.

• Tradicinė šeštadienio vakaro programa prie klubo šiemet dėl saugumo neįvyks.

• Tačiau vietoje jos kviečiame VISAS Federacijos nares (ne tik žaidynių  komandas, bet ir neketinančias vykti į Šventąją) dalyvauti sąspietyje (angl.“flash mob”) šokant pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėjusį šokį “Jerusalema”!

• Kiekviena organizacija, kuri sutinka dalyvauti projekte, turėtų iki birželio 10 dienos atsiųsti savo nufilmuotą “Jerusalemos” versiją pagal žemiau pateiktą nuorodą. Vėliau iš šių Jūsų atsiųstų video epizodų sukurtume trumpą filmą, ir tokiu būdu sukurtume šventišką bendrystės nuotaiką.

• Į Žaidynes atvykusios komandos bus kviečiamos šeštadienio vakarą sušokti šį šokį prie jūros, paplūdimyje.

Mes siūlome šokti pagal šią “Jerusalema” šokio judesių versiją:

https://www.facebook.com/lithuaniansportsuniversity/videos/481239529911434

 

Pagrindiniai šio projekto principai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:

1. Siūlome šokti pagal šią mūsų pateiktą “Jerusalema” šokio versiją. Tokiu būdu šokis atrodys vientisesnis.

2. Šokančiųjų skaičius, amžius, lytis, fizinis pasirengimas ir kt. neribojami – šiuo atveju svarbiausias  bendrystės jausmas.

3. Siūlome pagalvoti apie aprangą – spalvas, stilių ir pan.  Gražiai žiūrisi, kai šokantieji vilki vienodos spalvos marškinėlius, kelnes ir pan. Gal šiuo atveju Žaidynių dalyviai galėtų vilkėti tos pačios spalvos marškinėlius, su kuriais jie atvyktų ir į žaidynes.

4. Būtų puiku, jeigu komandoms pavyktų atsiųsti kelis epizodus, nufilmuotus iš skirtingų vietų ir rakursų. Ypač gražiai žiūrisi, kai filmuojama iš viršaus, pavyzdžiui, drono pagalba.

5. Pageidautina, kad vieta, kurioje filmuojama, būtų erdvi, gerai apšviesta.

Taip pat atkreipiame  dėmesį, jog visi asmenys, kurie dalyvaus filmavime, turi išreikšti savo sutikimą dėl filmuotos medžiagos naudojimo filmo kūrimui bei publikavimui Federacijos informacinėmis sklaidos priemonėmis.

 

Linkime sėkmingo ir nuotaikingo pasiruošimo Žaidynėms!

 

2021 m. ŽAIDYNIŲ NUOSTATAI

2021 m. ŽAIDYNIŲ PROGRAMA

______________________________________________________________

2019 m. ŽAIDYNIŲ NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Video filmas "Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės 2019"

Video filmas "Pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės 2016"