Pereiti prie turinio

Rugsėjo 30 d., Vilniuje, vyks tarptautinė konferencija „Galimybės, kurias atveria socialinis dialogas”

Dalintis:

Šių dienų pasaulyje labiausiai reikia taikos, stabilumo ir tvirtos, į žmonių poreikius orientuotos, ekonomikos. To neįmanoma pasiekti be kompromisų ir savitarpio supratimo. Darbo santykiai – ne išimtis.

Tačiau kodėl vienos įmonės atvirai didžiuojasi galėdamos ir norėdamos susitarti su darbuotojais, tokiu būdu pritraukdamos puikių specialistų, o kitos visomis priemonėmis siekia vengti dialogo, kartais net rizikuodamos įmonės prestižu? Ar tvirtas socialinis dialogas – tik gražus mitas, ar realybė? Kaip paskatinti darbdavių motyvaciją kurti pasitikėjimu grįstus darbo santykius? Kokiu keliu eiti ir kokių konkrečių žingsnių imtis kuriant Lietuvos socialinio dialogo viziją?

Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime jau rugsėjo 30 dieną, tarptautinėje konferencijoje “GALIMYBĖS, KURIAS ATVERIA SOCIALINIS DIALOGAS IR KOLEKTYVINĖS SUTARTYS”*, vyksiančioje “Neringos” konferencijų centre, Vilniuje, Gedimino pr. 23.

Renginyje įžvalgomis dalinsis Norvegijos profesinės sąjungos “Fellesforbubdet” atstovai, Lietuvos respublikos ir darbo ministerijos, darbdavių asociacijų, darbuotojų organizacijų atstovai bei darbo teisės ekspertai.

Renginio darbotvarkę rasite čia:
https://bit.ly/3Shc9PR

Registracija į konferenciją vyksta pasekus šią tiesioginę nuorodą:
https://forms.gle/AY8dhttK4i4wGvFg9

Joje aukiami visi, kurie neabejingi darnaus ir konkurencingo verslo įvaizdžiui bei siekia prisidėti kuriant perspektyvią Lietuvos ekonomikos viziją!

Konferenciją taip pat bus galima stebėti tiesiogiai, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos Facebook puslapyje:
https://www.facebook.com/pramprof/

*Konferencija yra baigiamasis tarptautinio projekto „Socialinio dialogo gerinimas Lietuvos pramonės sektoriuje“ renginys. Šio projekto vykdytojas – Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, projekto partneris Norvegijos profesinių sąjungų federacija “Fellesforbundet”.

Projektas finansuojamas pagal „Norway grants” programą „Socialinis dialogas – orus darbas”, programos administratorius – Norvegijos nacionalinis plėtros bankas „Innovation Norway“.

SVARBU: renginio metu bus filmuojama bei fotografuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus publikuojami šios konferencijos bei projekto viešinimo „Socialinio dialogo gerinimas Lietuvos pramonės sektoriuje“ tikslais.

Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!