Pereiti prie turinio

LPPSF pirmininkė D. Jakutavičė dalyvavo pramoninkų konfederacijos suvažiavime

Dalintis:

Gegužės 23 d., Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) suvažiavime antrai ketverių metų kadencijai organizacijos prezidentu išrinko Vidmantą Janulevičių.

Tarp suvažiavimo svečių buvo ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkė Dalia Jakutavičė, kuri pasveikino naujai išrinktą LPK prezidentą.

„Tikime, kad kartu galime sukurti palankesnę aplinką Lietuvos pramonės augimui, skatinti inovacijas ir užtikrinti geresnes darbo sąlygas visiems darbuotojams”, – sakė LPPSF pirmininkė.
Ji pažymėjo, kad užsimezgusią bendrą veiklą su šia darbdavių organizacija galima būtų įvardinti kaip pozityvų socialinio dialogo pavyzdį kitiems sektoriams – belieka tęsti pradėtus darbus ir įgyvendinti prasmingus tikslus.

Pažymėtina, kad LPK vienija 55 šakines, 7 regionines asociacijas ir 24 neasocijuotus narius, apjungiančius visas pagrindines pramonės šakas ir pagrindinę Lietuvoje gaminamą produkciją. LPK atstovaujami sektoriai kuria 59 proc. Lietuvos BVP.

Šiuo metu LPPSF ir LPK kartu įgyvendina projektą „POWERDIALOGUE„, kurio esminis tikslas – stiprinti socialinių partnerių bendruosius ir specifinius gebėjimus, taip įgalinant juos skatinti ir kokybiškai gerinti socialinį dialogą Lietuvoje.