Pereiti prie turinio

Savaitgalį pramonės įmonių darbuotojai rungsis tradiciniame profesinio meistriškumo konkurse

Dalintis:

Rugpjūčio mėn. 20-21 dienomis, Šventojoje, poilsio bazėje „Energetikas” vyks tradicinis darbuotojų profesinio meistriškumo konkursas. Jį kasmet organizuoja Lietuvos pramonės profesinių sąjungų Federacija kartu su partneriais ir rėmėjais – Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacija, Lietuvos elektros energetikos asociacija, Nacionaline Lietuvos elektros asociacija ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija. 

Pasak organizatorių, konkursu siekiama skatinti įmonių darbuotojus gilinti savo profesines žinias, kelti kvalifikaciją, nuolat sekti ir įsisavinti technines naujoves, vystyti savo kultūrinį išsilavinimą, siekti sveikatos ir fizinio tobulėjimo, didesnį dėmesį skirti darbuotojų saugai, teorinių ir praktinių žinių, patirties pasidalijimui, tarpusavio bendravimui. Taip pat vienas iš konkurso tikslų – išsiaiškinti geriausius darbuotojus ir įmones, kuriose dirbančiųjų tobulėjimui skiriamas didžiausias dėmesys.

Šiemet į konkursą užsiregistravo daugiau nei 140 darbuotojų iš 9 pramonės įmonių. Dalyviams numatoma pateikti klausimynus iš įvairių pareigybių: buhalterio(-ės),  įmonės darbuotojų  saugos ir sveikatos komiteto nario, profsąjungos aktyvo, vadovaujančio darbuotojo, elektromonterio, ekonomisto, jaunesniojo administravimo darbuotojo, personalo vadybininko, klientų aptarnavimo specialisto ir kt. 

Šeštadienio vakarinėje programoje numatoma viktorina „Proto mūšis”, o sekmadienį priešpiet – tinklinio turnyras. 

Šių metų meistriškumo konkurso nugalėtojams ir prizininkams rugsėjo mėnesį numatoma suorganizuoti kelionę į Lenkiją aplankant energetikos įmonių objektus Poznanėje ir Gdanske. 

 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija