Pereiti prie turinio

D. Jakutavičė sveikino maistininkų profesinės sąjungos delegatus

Dalintis:

Gegužės 24-25 dienomis, Trakuose įvyko Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos (LMP) VIII ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas „Mes keičiame pasaulį”. Į jį susibūrė virš 50 delegatų ir svečių iš LMP organizacijų.

Suvažiavime LMP pirmininku antrąkart penkerių metų kadencijai išrinktas Raimondas Tamošauskas.

„Laikysiuosi užsibrėžtos krypties, jog svarbiausia LMP misija ir toliau turi likti profesinių sąjungų lyderių įgalinimas tinkamai atstovauti savo nariams.
Džiaugiuosi, kad esame ta organizacija, kurioje net ir turėdami skirtingą nuomonę galime veikti kartu”- sakė R. Tamošauskas.

Suvažiavimo delegatai, patvirtino naujos sudėties Kontrolės komisiją, jos ataskaitą, Pirminko ataskaitą, išrinko naujos sudėties LMP tarybą.

Be to, parengė ir tvirtino Suvažiavimo kreipimąsi į valdžios atstovus bei Veiklos kryptis 2024-2029 metams.

Kreipimęsi į valdžios atstovus Suvažiavimo delegatai siūlo peržiūrėti galimus papildomus finansinius šaltinius šalies gynybai stiprinti.

Rašte taip pat pažymima, kad būtina stiprinti profesinių sąjungų teises ir vaidmenį, numatyti daugiau garantijų profesinių sąjungų atstovams užtikrinantį LR Konstitucijoje numatytą darbuotojų teisių gynimą.

VIII LMP Suvažiavimo kreipimasis buvo išsiųstas Lietuvos Respublikos Prezidentui, Ministrei Pirmininkei, Seimui bei politinėms partijoms.

Suvažiavimo delegatus sveikino įvairūs svečiai iš tarptautinių organizacijų ir Lietuvos, tarp jų – ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Dalia Jakutavičė.

Ji pažymėjo, kad pasaulis labai greitai keičiasi, o maistininkai, kaip ir energetikai, susiduria su daugeliu iššūkių.
„Tad smagu, kad abi organizacijos ėmė aktyviau bendradarbiauti ir suvienijo jėgas, pavyzdžiui surengė bendrus mokymus profesinių sąjungų nariams, kurių metu dalyviai galėjo susipažinti vieni su kitais, pasidalinti savo sektoriaus specifika. Linkiu sėkmės tolesnėje veikloje”, – sakė D. Jakutavičė.