Pereiti prie turinio

Vilniuje vyksta „Ignitis” grupės įmonių darbdavio ir darbuotojų atstovų susitikimas

Dalintis:

Šiandien, spalio 23 dieną, Vilniuje, vyksta „Ignitis” grupės įmonių darbdavio ir darbuotojų atstovų susitikimas.

Jame aptariami aktualūs šios grupės įmonių veiklos klausimai, tolesnio socialinio dialogo ir bendradarbiavimo galimybės. Taip pat bus pristatomi darbuotojų patirčių tyrimo rezultatai, ugdymo strategija, atlygio politika.

Įžanginį žodį tarė „Ignitis” įmonių grupės vadovas Darius Maikštėnas, o pranešimą apie darbdavio ir profesinių sąjungų bendradarbiavimo galimybes skaitys Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas bei pirmininko pavaduotoja, teisininkė Dalia Jakutavičė.

Pasak J. Neverausko, tai, kad norima išgirsti darbuotojų atstovų nuomonę svarbiais „Ignitis” įmonių veiklos klausimais, yra labai svarbu.

„Turime ne vieną Skandinavijos šalių įmonių pavyzdį, kai toks geranoriškas bendradarbiavimas, suteikiant galimybę bendrovės strategijos planavime dalyvauti ir darbuotojams, duoda visokeriopos naudos ne tik jiems, bet ir gerina įmonės veiklą, didina jos konkurencingumą rinkoje, kt.”, – pažymi LPPSF vadovas.

D. Maikštėnas apie tokių susitikimų svarbą yra kalbėjęs jau savo, kaip naujojo „Ignitis” įmonių grupės vadovo, veiklos pradžioje. Tiesa, tuomet ši grupė vadinosi „Lietuvos energija”. 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija