Pereiti prie turinio

Vilniuje vyks konferencija apie Trišalės tarybos veiklos perspektyvas

Dalintis:

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), kartu su Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (PRAMPROF) ir dalyvaujant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, š. m. gegužės 18 d., ketvirtadienį, 9.30 val., Vilniuje, viešbučio Corner Hotel konferencijų salėje rengia konferenciją „Efektyvi Trišalė taryba – socialinio dialogo katalizatorius“.

Konferencijoje kviesime diskutuoti apie Trišalės tarybos efektyvumą, jos narių kompetencijų tobulinimo poreikį, taip pat apie platesnę socialinio dialogo Lietuvoje situaciją ir galimybes ją pagerinti.

Kviečiame visus, kurie neabejingi tvariam socialinio dialogo vystymui, dalyvauti šioje konferencijoje.

Manome, kad renginys – puiki erdvė išsakyti lūkesčius vieni kitiems ir rasti bendrus sprendimus itin svarbaus socialinio dialogo formato – Trišalės tarybos – veiklos gerinimui.

Registruotis į konferenciją kviečiame paspaudus šią nuorodą: https://forms.office.com/e/AisxxLRtG1

Konferencijos programa.

Konferencija rengiama projekto „Powerdialogue“ rėmuose, kurį vykdo LPK kartu su PRAMPROF ir Europos verslo organizacija BusinessEurope.

Pagrindinis projekto tikslas – stiprinti socialinių partnerių gebėjimus ir kompetencijas, taip įgalinant juos skatinti ir kokybiškai gerinti socialinį dialogą Lietuvoje. Projektą „Powerdialogue“ finansuoja Europos Komisija pagal EK programos „Social Prerogative and Specific Competencies Lines (SOCPL)“ kvietimą „Support for social dialogue (SOCPL-2021-SOC-DIALOG)“.