Pereiti prie turinio

Varšuvoje įvyks baigiamasis projekto „Industry INFOwin” susitikimas

Dalintis:

 

Sausio 19 d., Varšuvoje, įvyks Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos vykdomo projekto „Industry INFOwin – Workplace information and consultation and their influence on industrial relations in national and transnational undertakings VS/2015/003/0117“ („Informavimas ir konsultavimas darbo vietose ir jų įtaka darbo santykiams nacionalinėse bei tarptautinėse įmonėse“) susitikimas.

Tai trečiasis ir baigiamasis projekto dalyvių iš iš Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos, Ispanijos ir Kroatijos susitikimas.

Jo metu bus apibendrintos šalių ataskaitos apie ES Direktyvos 2002/14/EC dėl bendros darbuotojų informavimo ir konsultavimosi su jais sistemos sukūrimo Europos bendrijoje taikymą ir vykdymą.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federaciją šiame susitikime atstovaus pirmininkas Juozas Neverauskas, pirmininko pavaduotoja-teisininkė Dalia Jakutavičė, jaunimo sektoriaus pirmininkas Tomas Jakutavičius bei moterų sektoriaus pirmininkė Rasa Šiugždienė. 

Susitikime dalyvaus ir darbo teisės ekspertė iš Lietuvos, profesorė Daiva Petrylaitė, kuri skaitys pranešimą apie darbuotojų informavimo ir konsultavimo tvarkos panašumus bei skirtumus šalyse-partnerėse.   

Taip pat susitikimo dalyviai diskutuos apie tai, kaip pagerinti profesinių sąjungų atstovų informavimo ir konsultavimo įgūdžius bei kompetencijas kolektyvinių derybų procese. 

Numatoma, jog vasario-kovo mėnesiais dar turės būti surengti nacionaliniai seminarai kiekvienoje projekte dalyvaujančioje šalyje. Lietuvoje toks seminaras planuojamas vasario pabaigoje.  

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija