Pereiti prie turinio

UAB „Dzūkijos vandenys” profesinės sąjungos suvienijo savo jėgas

Dalintis:

LPPSF archyvo nuotrauka: centre – UAB „Dzūkijos vandenys” profesinės sąjungos pirmininkė Dalia Širvinskienė.  

Gegužės 17 d. Alytuje įvyko UAB „Dzūkijos vandenys” ir UAB „Dzūkijos vandenys” darbininkų profesinių sąjungų jungtinis susirinkimas-konferencija, kurios metu buvo pritarta šių profesinių sąjungų susijungimui ir organizacijos pavadinimui UAB „Dzūkijos vandenys” profesinė sąjunga. Jos pirmininke iš trijų kandidatų išrinkta Dalia Širvinskienė.

Susirinkimą vedė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininko pavaduotoja-teisininkė Dalia Jakutavičė. Federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas pasveikino naujai išrinktą pirmininkę bei profesinės sąjungos narius su sėkmingai užbaigtu susijungimo procesu, taip pat pateikė nemažai informacijos apie naująjį Darbo kodeksą bei Federacijos veiklą.

Primename, jog UAB „Dzūkijos vandenys” darbininkų profesinė sąjunga LPPSF nare tapo prieš metus, kai kreipėsi pagalbos dėl darbuotojams netinkamai apskaičiuojamų atlyginimų įmonėje. 2017 m. sausio mėn. šios profesinės sąjungos naujuoju pirmininku tapo Darius Vaišnoras. Jis į Federaciją įstoti paragino ir kitą bendrovėje veikusią profesinę sąjungą, kuriai tuo metu vadovavo D. Širvinskienė. Pažymėtina, kad pastaroji organizacija nuo įstojimo į LPPSF pasipildė 20 naujų narių.

Iš viso naujoji UAB „Dzūkijos vandenys” profesinė sąjunga vienija 81 narį, o įmonėje UAB „Dzūkijos vandenys” dirba 146 darbuotojai.