Pereiti prie turinio

Tarptautinis projektas „INFOwin” įsibėgėjo

Dalintis:

Rugsėjo 9 d., Madride, įvyko projekto „INFOwin – konsultavimas ir informavimas darbo vietoje ir jų įtaka nacionalinėse ir tarptautinėse pramonės įmonėse” apskritas stalas. Tai jau antrasis projekto, kurio vykdytoja ir koordinatorė yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, dalyvių susitikimas. 

Apskrito stalo diskusijose projekto atstovai iš Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos, Ispanijos ir Kroatijos pristatė ataskaitas apie ES Direktyvos „2002/14/EC dėl bendros darbuotojų informavimo ir konsultavimosi su jais sistemos sukūrimo Europos bendrijoje” taikymą ir vykdymą.

Susitikimo dalyvius pasveikino projekto koordinatorius, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas. Taip pat apskrito stalo susitikime dalyvavo ir darbuotojų informavimo bei konsultavimosi su jais situaciją Lietuvoje pristatė Federacijos pirmininko pavaduotoja-teisininkė Dalia Jakutavičė, jaunimo sektoriaus pirmininkas Tomas Jakutavičius bei moterų sektoriaus pirmininkė Rasa Šiugždienė.

Projekto ekspertė iš Lietuvos prof. Daiva Petrylaitė apibendrino visų šalių ataskaitų rezultatus bei pasiūlė būdus, kaip pagerinti darbuotojų informavimo ir konsultavimosi su jais sistemos įgyvendinimą. 

Kitas projekto „INFOwin – konsultavimas ir informavimas darbo vietoje ir jų įtaka nacionalinėse ir tarptautinėse pramonės įmonėse” dalyvių susitikimas numatomas lapkričio mėn., Krokuvoje. 

 

 

 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija