Pereiti prie turinio

T. Jakutavičius: paroda „Studijos 2018“ – puiki terpė skleisti mums svarbią informaciją

Dalintis:

Šiandien, vasario 8 d., prasideda tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018”. Joje antrus metus iš eilės dalyvaus ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos jaunimas. Beje, šiais metais LPSK jaunimui parodoje pagelbės kolegos iš Latvijos ir Estijos profesinių sąjungų – LBAS ir EAKL.

„Tai bus puiki proga parodos svečius supažindinti (ar jiems priminti) su profesinių sąjungų tikslais ir veikla, paaiškinti, kodėl verta tapti jų nariais, – pasakoja asociacijos „LPSK Jaunimas“ pirmininkas Tomas Jakutavičius.

– Kadangi pernai parodoje apsilankė net apie 40 tūkstančių svečių, matome tai kaip puikią terpę skleisti mums svarbią informaciją ir, tikėkimės, ateityje pritraukti naujų narių”, – priduria jis.

Tris dienas vyksiančioje parodoje jaunieji LPSK nariai žada ne tik pasakoti ir diskutuoti apie profesines sąjungas, bet ir yra paruošę įvairių smagių veiklų bei, žinoma, dovanų.

„Ar žinai, kad klausimas „Kur studijuoti?“ šiandien neaktualus, nes žinios nuolat kinta, o nuspėti populiariausių ateities specialybių negali niekas. Svarbiausias ir vienintelis dalykas, kuris yra vertinamas šiandien ir bus svarbus ateityje –  tai gebėjimas greitai mokytis ir mąstyti plačiai, prisiderinti prie nuolat kintančių rinkos sąlygų ir turėti ne vieną kompetenciją“, – teigiama organizatorių pranešime.

Parodoje „Studijos 2018“ dalyvaus daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų.

Paroda vyks vasario 8-10 d. (ketvirtadienį-šeštadienį) Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Kviečiame atvykti!

 

Parengta pagal lpsk.lt ir litexpo.lt informaciją