Pereiti prie turinio

T. Jakutavičius dalyvaus diskusijų festivalyje „Būtent!”

Dalintis:

Rugsėjo 7-8 dienomis, Birštone, vyks jau antrasis diskusijų festivalis „Būtent!“. Jame įvairiose diskusijose dalyvaus per 300 pranešėjų.

Rugsėjo 7 dieną, 16.30 val., vyks diskusija „Can we afford a slow democracy in a fast-paced world?“ („Ar galime leisti „lėtajai demokratijai“ plėtotis sparčiai besivystančiame pasaulyje“?) Šią diskusiją moderuos Andrius Tapinas, pranešėjai P. Herry, E. Greimas, S. Pronckutė ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus vadovas, Asociacijos „LPSK Jaunimas“ pirmininkas Tomas Jakutavičius, kuris kalbės apie Europos piliečių iniciatyvas.

„Mes gyvename pasaulyje, kur žaibiškai sklindanti informacija ir technologijų inovacijos verčia mus priimti skubotus sprendimus. Kur mes skubame? Ar taip neprarandame žmogiškojo ryšio ir supratimo apie tai, kas gyvenime iš tiesų svarbu? Sveikoje, piliečių galia grindžiamoje demokratijoje pokyčiams reikia laiko. Europos piliečių iniciatyva, piliečių dialogai ir viešosios konsultacijos yra Europos Sąjungos institucijų priemonės, sukurtos piliečiams dalyvauti formuojant politiką. Tačiau ar jos veiksmingos? Kiek galios Tu turi Europos Sąjungoje?” 

Apie tai – jau šį penktadienį, Birštone.

#EUTakeTheInitiative