Pereiti prie turinio

Šventojoje įvyko tradicinės pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

Dalintis:

Birželio 11-12 dienomis, Šventojoje, rinkosi XXI-ųjų Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių dalyviai. Atvyko komandos iš daugiau nei 25 chemijos pramonės bei energetikos  įmonių. Žvarbus vėjas ir lietus neišgąsdino gražia tradicija tapusio renginio dalyvių – į atidarymą  šeštadienio rytą jų susirinko šimtai.

Darbuotojai ir jų šeimų nariai varžėsi komandinėse (rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, kvadrato, megakamuolio, kt.) ir individualiose rungtyse (smiginio, šaškių, šachamtų, įvairaus amžiaus bėgimų, svarsčio kėlimo, kt.). 

Šiemet pirmą kartą sporto žaidynėse dalyvavo AB „Lifosa“ profesinės sąjungos komanda. Jos debiutas buvo tikrai sėkmingas: II-oji vieta moterų virš 50 metų bėgime bei I-oji vieta šachmatų moterų rungtyje. 

Bene gausiausia komanda, kaip ir ankstesniais metais, buvo Achemos profesinės sąjungos, kuri tapo 12 rungčių prizininke. Daugiausiai medalių įvairių kategorijų rungtyse susižėrė Elektrėnų komunalinio ūkio komanda – net 24.  

Sportiškiausia šių žaidynių komanda buvo Bukauskų šeima iš AB „Kauno energija“ – jiems puikiai sekėsi įvairaus amžiaus grupių bėgimuose: iškovotos I-osios vietos berniukų ir mergaičių nuo 12  iki 14 metų, vaikinų nuo 15  iki 17 metų, vyrų nuo 31  iki 40 metų, moterų per 50 metų bei II-oji vieta vyrų per 50 metų kategorijose.

Šiais metais buvo pasiektas ir Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių 24 kg svarsčio kėlimo rekordas – net 111 kartų svarstį iškėlė Kęstutis Slavinskas iš UAB „Žilinskis ir ko“.

Pasak organizatorių, smagu, kad į žaidynes atvyksta įvairaus amžiaus dalyvių – nuo pačių mažiausių, dar gulinčių lopšiuose, iki senjorų. Jauniausias 2016 m. sporto žaidynių dalyvis – 5 mėnesių kūdikis iš UAB „Vilniaus energija“.

Jau tapo gražia tradicija, kad renginio akimirkas kasmet įamžina fotografų komanda – šįkart jų buvo net septyni. Beje, organizatoriai ketina sukurti ir video reportažą apie šių metų žaidynes.

Nuotraukų galerija ir video reportažas artimiausiu metu bus patalpintas Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos interneto svetainėje http://pramprof.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/pramprof 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija