Pereiti prie turinio

Šventojoje įvyko jau XXII-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

Dalintis:

Birželio 16-18 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, įvyko jau XXII-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, suburiančios per 1000 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Tai yra vienas didžiausių vasaros renginių šiame kurorte.

Beje, šių sporto žaidynių metu beveik niekada nepasitvirtina gąsdinančios sinoptikų prognozės: net jeigu pajūryje ir žadamas lietus, jis žaidynių metu dažniausiai Šventąją aplenkia. Saulėtu oru žaidynių dalyviai galėjo džiaugtis ir šiais metais.

Nors ir vykstančios daug metų iš eilės, kiekvienos žaidynės yra unikalios, kasmet pritraukiančios vis naujų dalyvių ir svečių. Šiemet jose dalyvavo net dvi debiutantės – UAB „AGROCHEMA” darbuotojų profesinės sąjungos ir UAB „Juleda“ komandos. Džiugu, kad po ilgesnės pertraukos į žaidynes grįžo Naftininkų profesinės sąjungos komanda, pasivadinusi „Profais”. Renginį stebėjo ir apdovanojimus prizininkams įteikė LR Seimo narys, sporto ir sveikos gyvensenos entuziastas Gediminas Vasiliauskas.

Sporto žaidynių dalyviai iš daugiau kaip 25 įmonių rungėsi 24 komandinėse ir individualiose rungtyse: rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, kvadrato, megakamuolio, smiginio, šaškių, šachmatų, įvairaus amžiaus bėgimų, svarsčio kėlimo, kt.

Daugiausiai prizų susižėrė Lietuvos energijos gamyba, AB komanda, taip pat Elektrėnų komunalinis ūkis, AB „Kauno energija”, Vilniaus šilumos tinklai bei Achemos profesinės sąjungos.

Gerai sekėsi ir UAB „Šiaulių energetikos statyba”, UAB „Energijos sistemų servisas” darbuotojų, Utenos regiono elektros energetikos darbuotojų profesinių sąjungų, Raseinių šilumos tinklų, AB „Lifosa“ profesinės sąjungos komandoms.

Prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos medaliais, diplomais bei taurėmis, kurių įsigijimą parėmė Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija, o futbolo nugalėtojų komandoms buvo įteiktos Lietuvos elektros energetikos asociacijos įsteigtos taurės. 

Šeštadienio vakarą žaidynių dalyviams buvo surengtas tradicinis šokių vakaras. Jį šįmet vedė renginių organizatorius Juozas Adomaitis, kuris anksčiau yra buvęs ir Asociacijos „LPSK jaunimas“ pirmininku.  

Žaidynių organizatoriai nuoširdžiai dėkoja gausiai susirinkusiems dalyviams, aktyviai dalyvavusiems rungtyse, renginio rėmėjams – Lietuvos šilumos tiekėjų, Lietuvos elektros energetikos asociacijoms bei poilsio bazei „Energetikas“, kantriajai varžybų teisėjų komandai, ištikimiesiems „paparaciams“, įamžinusiems renginio akimirkas nuotraukose, ir kitiems bendraminčiams.  

Primename, jog šią vasarą laukia dar vienas tradicinis Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos renginys – 2017 m. įmonių specialistų meistriškumo konkursas, kuris šiemet įvyks Molėtų rajone, prie Bebrusų ežero, poilsio bazėje „Rūta“.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija