Pereiti prie turinio

Šventojoje įvyko jau 15-asis įmonių specialistų profesinio meistriškumo konkursas

Dalintis:

Rugpjūčio 24-26 dienomis, Šventojoje, sveikatos centre „Energetikas“, įvyko jubiliejinis, penkioliktasis, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) įmonių specialistų profesinio meistriškumo konkursas. Jame dalyvavo 9 komandos iš energetikos bei chemijos pramonės įmonių. Per 80 konkurso dalyvių sveikino Federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas.

Meistriškumo konkurso programa prasidėjo jau penktadienio vakarą: dalyviai kūrybiškai pristatė jų atstovaujamų įmonių veiklą. Visos komandos pasižymėjo išradingumu, o pasirodymuose buvo visko – ir dūmų bei ugnies ir fejerverkų, ir dainų, ir pačių dalyvių iškeptų pyragų bei jumoro.

Šeštadienį konkurso dalyviams buvo parengtas bendras komandinis 40 klausimų testas iš šių specialybių ir sričių: Darbo kodekso ir profesinių sąjungų aktyvo, chemijos pramonės darbuotojo, darbuotojų saugos ir sveikatos, vadovaujančio darbuotojo ir personalo vadybininko, buhalterio ir ekonomisto, jaunesniojo administravimo darbuotojo, elektros ir šilumos ūkio. Jam spręsti buvo skirta 1 valanda laiko.

Stipriausios sprendžiant testą buvo AB „Panevėžio energija“ 1-oji komanda (I vieta),  AB „Panevėžio energija“ 2-oji komanda (II vieta) bei Lietuvos energijos gamyba, AB komanda (III vieta). 

Taip pat vyko orientacinės varžybos, kuriose prizines vietas iškovojo AB „Achema“ komanda (I vieta),  UAB „Agrochema“ komanda (II vieta) bei Elektros skirstymo operatoriaus, AB  komanda (III vieta). 

Vėliau komandos būrėsi į daug emocijų ir azarto sukėlusį protų mūšį, kuriame daugiausiai taškų surinko UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ komanda (I vieta), Lietuvos energijos gamyba, AB komanda (II vieta) bei UAB „Agrochema“ komanda (III vieta).

Šeštadienio vakarą vyko atvira diskusija su ilgamečiu LPPSF pirmininku, Juozu Neverausku, kuris su konkurso dalyviais dalijosi mintimis apie savo veiklą profesinėse sąjungose, atsakinėjo į dalyvių klausimus. Būta ir šmaikščių bei netikėtų klausimų apie vaikystės ir jaunystės metus.

Vėliau, vakaro programos metu, vyko nugalėtojų apdovanojimai, taip pat konkurso dalyviai ragavo jubiliejinio pyrago, kitų vaišių.   

Sekmadienio rytą, nepabijojusios lietaus, komandos rungėsi nemažai aistrų sukėlusiose tinklinio varžybose. Jose nugalėjo Lietuvos energijos gamyba, AB komanda , o II vietą užėmė AB „Panevėžio energija“ 2-oji komanda.

Na o “Komandų  komandos“ vardą bei prizus (Federacijos taures bei diplomus), įvertinus visų minėtų rungčių bei penktadienį vykusio komandų prisistatymo rezultatus, šiemet iškovojo AB „Achema“ komanda (I vieta), Lietuvos energijos gamyba, AB komanda (II vieta) bei UAB „Agrochema“ komanda (III vieta).  

Pasak vieno pagrindinių meistriškumo konkurso organizatorių, Federacijos jaunimo sektoriaus vadovo, Tomo Jakutavičiaus, bene svarbiausias šio renginio tikslas yra paskatinti įmonių darbuotojus dirbti ir veikti kartu, komandoje.

„Tačiau šiemet man ypač smagu matyti, kad į konkursą atvyko ne tik įmonių darbuotojai, bet ir jų šeimų nariai, nuo pačių mažiausių iki brandaus amžiaus, kurie taip pat aktyviai dalyvauja rungtyse ir palaiko savo artimuosius. Ši kartų bendrystė mane ypač žavi ir džiugina“, – sako T. Jakutavičius.

Federacijos vardu nuoširdžiai dėkojame visiems meistriškumo konkurso dalyviams bei šauniajai organizatorių komandai: Tomui, Jolitai, Eglei bei Deividui!

Iki kitų malonių susitikimų!

***************

Nuotraukas iš renginio galite rasti čia:

https://www.facebook.com/pg/pramprof/photos/?ref=page_internal