Pereiti prie turinio

Sutarta dėl UAB „Tetas” kolektyvinės sutarties

Dalintis:

Lapkričio 29 dieną, Kaune, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas ir pirmininko pavaduotoja, teisininkė Dalia Jakutavičė susitiko su UAB „Tetas“ administracijos atstovais.

Susitikime, be kita ko, buvo aptartas šios bendrovės naujos kolektyvinės sutarties projektas, išklausyti Elektros energetikos profesinės sąjungos pasiūlymai šiai sutarčiai.

Pasak J. Neverausko, pokalbis su įmonės atstovais buvo sklandus ir konstruktyvus, daugelis profesinės sąjungos pasiūlytų nuostatų buvo įtraukta į kolektyvinės sutarties projektą.    

Sutarta, kad jau gruodžio pabaigoje vyks UAB „Tetas“ darbuotojų konferencija, kurioje bus balsuojama dėl šios sutarties patvirtinimo.

Primename, kad kolektyvinės sutartys sudarytos iki naujojo Darbo kodekso įsigaliojimo 2017 m. liepos 1 d. baigia galioti šių metų gruodžio 31 d. Iki minimos datos šios senos kolektyvinės turi būti persiderėtos ir pasirašytos naujai.

Sudaryta kolektyvinė sutartis privalo būti registruota LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos registre pagal šią tvarką.

Susipažinti su registruotų kolektyvių sutarčių turiniu galima šiame puslapyje.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija