Pereiti prie turinio

Sostinėje vyko LPPSF moterų susitikimas

Dalintis:

Spalio 6 dieną, šeštadienį, Vilniuje vyko jau tradicinis Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) moterų susitikimas. Į jį susirinko per 20 moterų iš visos Lietuvos pramonės įmonių profesinių sąjungų, kurios yra LPPSF narės.

Renginys prasidėjo ekskursija Vilniaus gatvėmis „Romantiškos ir neromantiškos Vilniaus istorijos“. Gidė Vita savo spalvingais pasakojimais įrodė, jog kiekvienas laikmetis turėjo savo madas ir savus veikėjus, o meilė užgimdavo, nepaisydama luomo, amžiaus, piniginės storio ar išvaizdos gražumo. Dar ir dabar virpa įdomiausios romantiškai ir nelabai romantiškai pasibaigusios meilės istorijos, suskamba girdėti ir negirdėti vardai.

Renginio dalyvės vaišinosi gardžios kavos puodeliu su gurmaniško skonio šokoladinio torto gabalėliu jaukioje kavinėje „Mano guru“ bei pietumis restorane „Senatoriai”.  

Po pietų renginys tęsėsi ekskursija Valdovų rūmuose, kuriuose renginio dalyvės klausėsi istorijų apie moteris Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje. Vėliau profesinių sąjungų atstovės turėjo galimybę pasigrožėti ekspozicija „Florencija renesanso ir baroko laikais“, kurioje buvo demonstruojami tapybos darbai iš fondo Cassa di Risparmio di Firenze ir banko CR Firenze kolekcijų.

Akimirkas iš renginio rasite spustelėję šią tiesioginę nuorodą:

https://drive.google.com/open?id=1mKpwr-IFNqTd_Rtf1a7Y2VdznLTcryDN

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų informacija