Pereiti prie turinio

Profesinės sąjungos pirmą kartą pristato savo veiklą parodoje „Studijos 2017”

Dalintis:

Vasario 2 d. parodų centre LITEXPO prasidėjo jau tradicinė studijų ir karjeros paroda „Studijos 2017”. Pirmą kartą joje dalyvauja ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos jaunimo komanda. 

Pasak vieno pagrindinių organizatorių, asociacijos „LPSK Jaunimas” ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus pirmininko Tomo Jakutavičiaus, vos prasidėjus šiai parodai, lankytojai – moksleiviai ir studentai – pradėjo tiesiog plūsti į LITEXPO rūmus. Organizatorius maloniai nustebino, jog yra nemažai besidominčių ir profesinėmis sąjungomis: pageidaujantiems patikrinti savo žinias apie darbo rinką duodami spręsti specialūs testai, pasakojama apie profesinių sąjungų veiklą, darbuotojų teises ir garantijas, dalinami informaciniai lankstinukai, profesinių sąjungų atributika, kalendoriai. 

Pasak T. Jakutavičiaus, džiugu, kad apie profesinių sąjungų veiklą domisi ir mokytojai, dėstytojai – klausia aktualios informacijos, prašo lankstinukų mokykloms ir pan. „Nors dalyvaujame pirmą kartą ir mūsų stendas, lyginant su daugeliu parodos dalyvių, atrodo gana kuklus, tačiau jau dabar matome, kad dalyvauti tokioje parodoje yra prasminga ir tikslinga, nes čia ateina daug būsimų (o gal jau ir esamų) darbuotojų, potencialių darbo rinkos dalyvių. Manau, kad panašiose parodose dalyvausime ir ateityje, nes tai yra viena iš efektyvesnių priemonių komunikuoti su jaunimu ir skleisti žinią apie profesines sąjungas”, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi Federacijos jaunimo sektoriaus pirmininkas. 

Paroda „Studijos 2017” veiks iki vasario 4 dienos, parodos darbo laikas nuo 10.00 val. iki 17.00 val., šeštadienį – 10.00-16.00 val. 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija