Pereiti prie turinio

Premkime streikuojančius „Achemos” darbuotojus!

Dalintis:

Mieli bendraminčiai, 

Vasario 8 d. pradėjome streiką „Achemoje“. 

Nors iki pat paskutinės minutės darbdavys nenuilstamai stengėsi užkirsti kelią, kad streikas neįvyktų, tačiau mums pavyko susitelkti ir suorganizuoti  pirmąjį streiką šalies pramonės įmonėje per visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį! 

Streikas yra neterminuotas ir truks iki tol, kol darbdavys neišreikš noro grįžti prie derybų stalo su profesine sąjunga dėl kolektyvinės sutarties, kuri ir yra mūsų pagrindinis interesas bei streiko motyvas. 

Streikuojantys darbuotojai pasiryžo narsiam žingsniui: jie tikisi ilgalaikio rezultato per tvirtą susitarimą su darbdaviu taip siekdami saugesnės ne tik savo, bet ir visų darbuotojų ateities. Tačiau šie darbuotojai ir jų šeimos neteks pajamų, nes streiko laikotarpiu darbo užmokestis jiems nebus mokamas. 

Todėl tam, kad profesinė sąjunga turėtų lėšų spręsti su streiku susijusias problemas buvo įsteigtas Streiko fondas.

Didžioji lėšų dalis bus skirtos kompensuoti streikuojančių darbuotojų darbo užmokesčiui. 

Kviečiu visus norinčius ir galinčius prisidėti prie kovos dėl geresnės darbuotojų padėties ir paremti mus pervedant lėšų į šią Achemos darbuotojų profesinės sąjungos sąskaitą:

AB SWEDBANK

A/s LT477300010002514614.

BIC (SWIFT code): HABALT 22

Paskirtyje prašome nurodyti „Streiko fondui”. 

Jei sudėtinga paremti finansiškai, būtume dėkingi, jei šia informacija pasidalintumėte su kitais. 

Beje, mums svarbi bet kokia parama, o Jūs paremdami prisidėsite prie profesinių sąjungų dabarties ir ateities, nes šis streikas taps istoriniu! 

Dėkojame visiems už solidarumą!

 

Su viltimi,

Achemos darbuotojų profresinės sąjungos pirmininkė Birutė Daškevičienė