Pereiti prie turinio

LPPSF pirmininkės Dalios Jakutavičės sveikinimas Moters dienos proga

Dalintis:

Šiandieniniame pasaulyje moteris dažnai turi tempti sunkiai pakeliamą naštą ir atlikti net keletą vaidmenų vienų metu: dukros, mamos, močiutės, stropios ir našiai dirbančios darbuotojos, aktyvios pilietės… Be viso to, aplinkiniai nori moterį matyti besišypsančią, energingą, optimistiškai nusiteikusią, nepasiduodančią ir sėkmingai įveikiančią pasitaikančius sunkumus.

Jeigu reikia, ji gali būti motiniška, vėjavaikiška, globėjiška, gundanti, išmintinga, kovotoja, namų šeimininkė, laukinė, aistringai mylinti, dvasinga.

Tačiau esu tikra, kad bet kuri moteris, širdies gilumoje trokšta būti tiesiog savimi, kad aplinkiniai ją priimtų tokią, kokia ji yra iš tiesų – su visomis dešimtimis skirtingų tonų ir atspalvių, vargiai sutelpančių į kelias eilėraščio eilutes, melodijos natas ar paveikslo rėmus.

Todėl labai svarbu atrasti bendraminčių ratą, kuriame drąsiau ir lengviau jaustis savimi.

Džiaugiuosi, kad mūsų federacija jau daugelį metų puoselėja tradiciją suburti darbuotojas į moterų sektorių. Jame kolegės bent kartą metuose gali kartu leisti laisvalaikį, pasirinkdamos veiklas pagal poreikį. Tokiu būdu jos turi galimybę pamiršti kasdienius sunkumus, atrasti naujų pažinčių bei pasisemti įkvėpimo.

Mielos moterys, bent šiandien leiskite sau būti savimi – nusišypsokite sau ir savo moteriškumui, švęskite jį.

Su Jūsų, mūsų švente!

Dalia Jakutavičė

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkė