Pereiti prie turinio

Pasirašyta nauja AB “Elektros tinklų statyba” kolektyvinė sutartis

Dalintis:

Sausio 25 dieną buvo pasirašyta AB “Elektros tinklų statyba” kolektyvinė sutartis. Ji galios dvejus metus.

Iki pasirašymo sutarties turinys buvo derinamas su darbuotojais, o vėliau su darbdaviu.

Pasak įmonės profesinės sąjungos pirmininko Mariaus Leveikos, naujosios sutarties nuostatos atitinka darbuotojų lūkesčius bei šių dienų realijas.

„Ne visi darbuotojai, dėl jų darbo pobūdžio, gali dalyvauti susirinkime „gyvai”, todėl šiemet nusprendėme pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis: pritarimą kolektyvinei sutarčiai buvo galima išreikšti nuotolinėmis ryšio priemonėmis, užpildant balsavimo biuletenį.
Kita naujovė – sutartį su darbdaviu pasirašėme per nuotolį. Tad čia taip pat galėjome pasinaudoti technologijų privalumais ir jau tą pačią dieną turėjome rezultatą – naują AB “Elektros tinklų statyba” kolektyvinę sutartį”, – dalinasi M. Leveika.

Jis taip pat priduria, jog džiaugiasi, kad darbdavys įsiklausė į profesinės sąjungos lūkestį sutrumpinti kolektyvinės sutarties galiojimo terminą.

„Ketveri metai – tai gana ilgas laikas, turint omenyje greitai besikeičiančią rinkos ir geopolitinę aplinką. Todėl puiku, kad dabar galėsime dažniau su darbdaviu aptarti, kaip darbuotojų sąlygas padaryti dar geresnes ir saugesnes”, – sako darbuotojų atstovas.

AB “Elektros tinklų statyba” – įmonė, veikianti Šiauliuose ir Vilniuje, joje dirba 69 darbuotojai.