Pereiti prie turinio

Naujoji LPPSF jaunimiečių lyderė: tikiuosi, kad profesinių sąjungų jaunimo balsas taps dar labiau girdimas

Dalintis:

Lapkričio 9 dieną, Vilniuje, įvyko Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) jaunimo konferencija, į kurią susirinko jaunimiečiai iš Achemos darbuotojų, Naftininkų, AB „Panevėžio energija” profesinių sąjungų.

 

Sveikinimo žodį tarė LPPSF pirmininkas Juozas Neverauskas. Jis trumpai supažindino konferencijos dalyvius su Federacijos veikla ir įteikė padėkos raštus aktyviausiems Federacijos jaunimo atstovams už jų nuoširdų ir kūrybingą indėlį į LPPSF jaunimo sektoriaus veiklą: Tomui Jakutavičiui (Kauno regiono energetinių įmonių jungtinė darbininkų profsąjunga), Jolitai Šukytei (AB „Panevėžio energija” darbuotojų profesinė sąjunga), Deividui Činikui (Kauno regiono energetinių įmonių jungtinė darbininkų profsąjunga), Eglei Kukštaitei (Naftininkų profesinė sąjunga).

Vėliau Federacijos jaunimo sektoriaus veiklą pristatė jo vadovas Tomas Jakutavičius, o su darbuotojų saugos aktualijomis supažindino agentūros EU-OSHA ryšių punkto atstovė Nerita Šot ir Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vyriausiasis inspektorius Valentas Jakavonis.
Taip pat konferencijos metu vyko naujojo LPPSF jaunimo sektoriaus pirmininko rinkimai. Naująja vadove buvo išrinkta Jolita Šukytė. Ją pasveikino ir Asociacijos „LPSK Jaunimas“ valdybos narės Alina Tankeliun ir Vaiva Sapetkaitė.

 

„Prieš trejus metus Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija, man, visiškai jaunam, suteikė galimybes augti ir tobulėti. Organizacija ir žmones esantys joje, kurie mane užaugino, mokė, patarė, barė, bet taip suformavo mano požiūrį į daugelį dalykų.

O šiandien yra diena, kai LPPSF jaunimo pirmininko pareigas pradeda eiti Jolita Šukytė. Didelės jai sėkmės, kantrybės, bei motyvacijos. Žinau, kaip yra sunku, tačiau esu įsitikinęs, jog naująjai pirmininkei pavyks puikiai su viskuo susitvarkyti.

Tikiuosi, kad man, visą dėmesį skiriant LPSK jaunimo pirmininko preigoms, o Jolitai ėmus vadovauti LPPSF jaunimui, tapsime dar stipresni ir profesinės sąjungos bus dar labiau girdimos.“, – pasibaigus konferencijai savo Facebook paskyroje dalinosi Tomas Jakutavičius. 

O naujoji jaunimiečių lyderė Jolita Šukytė rašė: „Šiandien buvau išrinkta Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus pirmininke. 
Ačiū už tikėjimą ir suteiktą galimybę atstovauti vienos iš aktyviausių federacijos jaunimui! Tikiuosi, kad sėkmingai prisidėsiu prie tolesnio organizacijos stiprinimo ir profesinių sąjungų jaunimo balsas taps dar labiau girdimas“. 

Po pietų konferencijos dalyviai lankėsi Valdovų rūmuose ir klausėsi įdomaus gido pasakojimo apie Lietuvos istoriją, valdovus ir jų gyvenimo ypatumus.

Akimirkas iš konferencijos galite rasti šiame albume.

 

Parengė Jūratė Jasiūnienė