Pereiti prie turinio

LPSK vadove dar vienai kadencijai išrinkta Inga Ruginienė

Dalintis:

Gegužės 6 d. Vilniuje, „Crown Plaza“ konferencijų centre, įvyko Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) eilinis suvažiavimas, kurio metu buvo minimas ir šios organizacijos 20-ies metų jubiliejus.

Suvažiavime  dar vienai ketverių metų kadencijai pirmininke išrinkta Inga Ruginienė.

Jame išklausyta ir patvirtinta LPSK ataskaita, priimti nauji LPSK įstatai, atnaujintos veiklos kryptys, priimta rezoliucija ir patvirtinta kontrolės komisija (joje – ir Achemos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Birutė Daškevičienė).

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijai suvažiavime atstovavo Dalia Jakutavičė, Jolita Šukytė, Birutė Daškevičienė, Ramunė Žukauskienė, Robertas Paulauskas ir Jūratė Jasiūnienė (vietoje anksčiau deleguotos Daivos Skrupskelienės).

Jam pirmininkavo Dalia Jakutavičė bei Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos vadovas Egidijus Milešinas.

Svarbiame renginyje dalyvavo visas būrys garbių svečių, tarp jų – ir Europos profesinių sąjungų konfederacijos generalinis sekretorius Luca Visentini, Latvijos ir Estijos profesinių sąjungų konfederacijų vadovai, Prezidentūros atstovė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, darbdavių atstovai, Socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, ilgametis Statybininkų profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Talmantas, kt.

LPSK suvažiavime buvo įteikti apdovanojimai aktyviems ir nusipelniusiems šakų atstovams, už jų svarų indėlį į profsąjunginę veiklą. Tarp apdovanotųjų – ir mūsų tarybos nariai: auksinis LPSK ženklelis įteiktas Birutei Daškevičienei, o padėkos raštai – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis” profesinės sąjungos pirmininkui Gediminui Kriščiūnui bei Federacijos jaunimo sektoriaus pirmininkei Jolitai Šukytei. O štai federacijos pirmininkei Daliai Jakutavičei įteiktas Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės padėkos raštas

„Nuoširdžiai dėkoju Jums už Jūsų indėlį skatinant socialinį dialogą Lietuvoje ir konstruktyvų bendradarbiavimą, siekiant gerovės darbuotojams ir visos Lietuvos piliečiams.

Linkiu ir toliau prisidėti prie socialinės partnerystės stiprinimo ir aktualiausių Lietuvos visuomenei klausimų sprendimo”,- sakoma rašte.

 

Suvažiavimo dokumentai 

Suvažiavimo akimirkos:

LPSK Facebooke (fotografas Irmantas Gelūnas),

Mūsų federacijos Facebooke,

LPSK 20-mečio minėjimo vaizdo įrašas.