Pereiti prie turinio

LPPSF renginio moterims dalyvės mokėsi sveikatos ir grožio paslapčių

Dalintis:

Spalio 12 dieną, Vilniuje, šokio studijoje „Low Air“, vyko tradicinis Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos renginys moterims.

Į jį susirinko atstovės iš AB „Achema“, UAB „Agrochema“, AB „Panevėžio energija“, AB „ESO“ bei AB „Litgrid“. Šis susitikimas buvo skirtas gerai emocinei bei fizinei savijautai ir sveikatai – juk šie dalykai svarbūs tiek moterims, tiek jų artimiesiems.

Pirmoje renginio dalyje rytietiško šokio studijos „Oriental Spice“ įkurėjos Sigitos Kireilės šokio ir moteriškumo pamokoje, skambant rytietiškiems ritmams, mokėmės šokio, lankstumo, taisyklingos laikysenos paslapčių. Šios pamokos pabaigoje sušokome bendrą šokį: jo metu įsitikinome, jog stiprinti komandos, bendrystės jausmą galima ir linksmai bei maloniai.

Po pietų jaukioje restorano „Senatoriai“ aplinkoje, kartu su sveikatingumo studijos „Vandens lelija” atstove Inesa Rusteikiene, kalbėjome apie tai, kaip save prižiūrėti žvarbų rudenį, stiprinti imunitetą, gerai jaustis tiek emociškai, tiek fiziškai bei šaltuoju metu išlikti sveikoms.

Diena prabėgo greitai, tačiau laiką praleidome ne tik smagiai, bet ir naudingai: sužinojome, kaip tausoti savo bei savo šeimos narių brangiausią turtą – sveikatą. 

Dėkojame žavioms lektorėms Sigitai ir Inesai bei nuostabioms renginio dalyvėms už laiką kartu.

Iki kitų malonių susitikimų!

 

Daugiau renginio akimirkų čia:

https://photos.app.goo.gl/XeSS99ijaEaiMkeeA