Pereiti prie turinio

KTU Chemijos fakulteto studentai supažindinti su profesinių sąjungų veikla ir darbuotojų atstovavimo aktualijomis

Dalintis:

Gegužės 9 d. Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultete vyko „Partnerių dienos 2018“, į kurias susibūrė žymiausios šalies chemijos ir maisto pramonės įmonės, tarp jų – AB „ORLEN Lietuva”, AB „Achema”, AB „Kauno grūdai”, UAB „Mantinga”.

Renginyje jau antrą kartą dalyvavo ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (LPPSF), kurios atstovės Jurga Subačiūtė-Žemaitienė ir Jūratė Jasiūnienė chemijos, chemijos inžinerijos, biotechnologijos ir maisto technologijos studentams pristatė profesinių sąjungų veiklą, pasakojo apie darbuotojų atstovavimą, socialinio dialogo svarbą, kodėl svarbu įsidarbinant žinoti savo teises ir garantijas, kt. 

Džiugu, kad LPPSF stendas sulaukė tikrai nemažo studentų ir įmonių atstovų dėmesio, o smalsiausi ir drąsiausi sprendė testą apie darbuotojų atstovavimą, profesinių sąjungų veiklą, darbo sąlygas. 
Renginio lankytojams buvo dalinama Federacijos atributika: lankstinukai, skrajutės, puodeliai, kt. Taip pat didelio susidomėjimo sulaukė ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) parengta atmintinė, kurioje glaustai pateikta svarbiausia darbuotojui žinotina informacija pagal naująjį Darbo kodeksą.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos kolektyvas nuoširdžiai dėkoja KTU Cheminės technologijos fakultetui už suteiktą galimybę skleisti žinią apie profesinių sąjungų veiklą!