Pereiti prie turinio

J. Neverauskas: tokio atviro bendradarbiavimui su profesinėmis sąjungomis vadovo dar neteko sutikti

Dalintis:

D. Maikštėnas. delfi.lt nuotrauka

Vasario 6 d. įvyko darbuotojų atstovų susitikimas su naujai išrinktu UAB „Lietuvos energija“ valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi Dariumi Maikštėnu. Susitikime dalyvavo ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas bei pirmininko pavaduotoja, teisininkė Dalia Jakutavičė.

Pokalbio metu naujasis UAB „Lietuvos energija“ vadovas pristatė bendrovės viziją, veiklos planus ir perspektyvas. Jis pažymėjo, kad gera atmosfera ir darbuotojų pasitenkinimas darbo sąlygomis įmonėje – vienas svarbiausių sėkmingos veiklos garantų, todėl yra atviras bendram darbui su darbuotojų atstovais.

D. Maikštėnas pabrėžė, jog ilgametė patirtis užsienio bendrovėse išmokė, kad profesinės sąjungos – tai nėra trukdis bendrovės konkurencingumui. Atvirkščiai, gerinant darbuotojų sąlygas, užtikrinant saugias darbo sąlygas ir papildomas naudas, išlošia ne tik darbuotojai, bet ir pati įmonė.

Taip pat naujasis valdybos pirmininkas pažymėjo, kad viliasi, jog, bendradarbiaujant su darbuotojų atstovais, pavyks sukurti ilgalaikę UAB „Lietuvos energija“ viziją. Jo įsitikinimu, bendrovei numatyti tikslus tik ketvirčiui į priekį, kaip tai buvo daroma iki šiol, nėra gerai.  D. Maikštėnas sakė, kad dažnai pervertiname trumpalaikį pokytį ir neįvertiname ilgalaikės perspektyvos. Kaip pavyzdį pateikė Indijoje veikiančią technologijų įmonę, kuri savo veiklos strategiją yra numačiusi net 200 metų į priekį.

„Tai pirmas kartas mano darbo profesinėse sąjungose istorijoje, kai susitikimą su darbuotojų atstovais inicijuoja naujai paskirtas įmonės vadovas. Beje, D. Maikštėnas oficialiai darbą pradės tik kitą savaitę“, – po susitikimo UAB „Lietuvos energija“ sakė LPPSF pirmininkas Juozas Neverauskas.

„Ko gero, tokio atviro ir taip pažangiai mąstančio darbdavio dar neteko matyti. Susitikimas su naujuoju bendrovės vadovu nuteikia viltingai ir žada glaudų bei prasmingą bendradarbiavimą“, – pridūrė LPPSF lyderis.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija