Pereiti prie turinio

J. Neverauskas dalyvaus EPSU nuolatinio komiteto posėdyje

Dalintis:

Kovo 22 d., Briuselyje, vyks Europos viešųjų paslaugų profesinių sąjungų (EPSU) nuolatinio komiteto posėdis, kuriame dalyvaus Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas.

Posėdžio darbotvarkė gana intensyvi: jo metu numatoma svarstyti EPSU kongreso, įvyksiančio 2019 m., dokumentus – bendros suvažiavimo ir atskiros komunalinių paslaugų sektoriaus rezoliucijų projektus. Bus diskutuojama ir socialinio dialogo, jaunų specialistų rengimo ir stažavimosi, mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo bei skaitmeninimo įtakos Europos elektros energetikos sektoriuje tematika.  

Taip pat bus aptariamas Europos Komisijos pateiktas paketas „Švari energija visiems europiečiams“, kuriame numatyta tvarios energetikos strategija iki 2030 m. O Grinvičo universiteto ekonomikos ir tarptautinio verslo katedros dėstytoja Julija Jurčenko pristatys tyrimo apie 20 metų Europos energetikos rinkos liberalizavimo pasekmes rezultatus.   

Primename, kad LPPSF pirmininkas EPSU Viešųjų paslaugų nuolatinio komiteto darbe J. Neverauskas atstovauja Lietuvai. Komiteto sprendimai ir siūlymai socialiniais klausimais pateikiami įvairioms atsakingoms institucijoms, taip pat Europos Komisijai.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija yra EPSU narė.