Pereiti prie turinio

Įvyko jaunųjų profsąjungiečių konferencija

Dalintis:

Lapkričio 19-20 dieną, Vilniuje, viešbučio „Art City INN” konferencijų centre, įvyko Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Jaunimo centro konferencija. Joje Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijai (LPPSF) atstovavo jaunimo sektoriaus pirmininkė Jolita Šukytė, Daiva Leitonienė, Giedrė Rimeikienė (AB „Šiaulių energija” darbuotojų profesinė sąjunga), Julius Nabažas ir Ilona Vasiliauskaitė (Naftininkų profesinė sąjunga).

Joje Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Priemonių įgyvendinimo organizavimo skyriaus patarėja Ramunė Grigienė pristato šios tarnybos veiklą, jaunimo įsidarbinimo, stažuočių, kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų įgijimo priemones, jaunimo verslumo galimybes.

Taip pat pirmininkė Alina Tankeliun pristatė Jaunimo centro veiklos ataskaitą, vyko kūrybinės dirbtuvės.

Sekmadienį judėjimo profesinės sąjungos G1PS atstovai Viltė Zaveckaitė ir Naglis Autukas pristatė savo įžvalgas apie ekologines profsąjungas, dalyviai atliko praktines užduotis.

Taip pat renginio metu vyko palaikymo akcija ETUC Youth/CES Jeunes kampanijai BAN UNPAID INTERNSHIPS, siekiant, kad jaunimo stažuotės būtų apmokamos.

Pasak dalyvės iš Naftininkų profesinės sąjungos Ilonos, „renginys buvo smagus ir informatyvus, jaunimiečiai išvyko namo su nuostabiomis emocijomis ir nauju žinių bagažu.”

„Tokios konferencijos padeda mums sustiprėti, kaip organizacijai, bei tapti glaudesne bendruomene. Sakyčiau, ši konferencija buvo itin informatyvi – turėjome tikrai skirtingų bei įdomių pranešėjų, padėjusių praplėsti akiratį mums svarbiose temose”, – sako LPSK jaunimo centro pirmininkė Alina.