Pereiti prie turinio

In memoriam

Dalintis:

Su giliu liūdesiu informuojame, kad rugpjūčio 6 d. Amžinybėn iškeliavo kolega, Latvijos energetikos darbuotojų profesinės sąjungos „Energija“ valdybos pirmininkas Aivaras Āboliņš (1960.11.10 – 2023.06.08), kuris, visų pirma, buvo mūsų brangus draugas.

Tai išties didelė netektis ne tik Latvijos profesinių sąjungų judėjimui, bet ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijai, nes Aivaro dėka mūsų organizacijos palaikė glaudžius ir draugiškus santykius.

Šviesios atminties Aivars Āboliņš buvo ilgametis Latvijos profesinės sąjungos „Energija“ valdybos pirmininkas, toliaregis ir diplomatiškas – labai vertinamas ir patikimas profesinių sąjungų narių, įmonių ir kitų profesinių sąjungų bei institucijų bendradarbiavimo partneris. Jis savo profesinės sąjungos interesams sėkmingai atstovavo Nacionalinėje trišalėje bendradarbiavimo taryboje, Latvijos ūkio taryboje, Nacionalinėje energetikos, klimato taryboje, tarptautinėse organizacijose.

Aivaras visada išliks mūsų atmintyje kaip talentingas, stiprus, pasiaukojantis profesinės sąjungos vadovas ir geras draugas. Tikime, kad jo, kaip profesinių sąjungų lyderio, vertybės buvo ir liks įkvėpimu ir gražiu palikimu daugeliui profesinių sąjungų narių.

Tesiilsi ramybėje.