Pereiti prie turinio

Gruodžio 3-ąją vyks informacinis renginys apie komandiruojamus darbuotojus

Dalintis:

Gruodžio 3 dieną organizuojamas informacinis renginys, skirtas komandiruojamų darbuotojų teisinio reguliavimo, kuriuo perkeliamos ES direktyvos, problematikai bei praktinių aspektų aptarimui. 

Ši diskusija yra tarptautinio projekto  „Bendradarbiavimo ir komunikacijos tarp viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų didinimas  siekiant komandiruojamų darbuotojų teisių apsaugos Europoje“ – Step Up Protection dalis.

Projekto metu atliekant tyrimą siekiama įvertinti aktualiausių ir naujausių Europos Sąjungos teisės nuostatų darbuotojų komandiravimo srityje taikymą, verslo elgseną ir kontroliuojančių institucijų vaidmenį.  

Susitikimo metu pranešėjai pristatys aktualiausią informaciją apie darbuotojų komandiravimo iš/į ES valstybes nares teisinius aspektus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas Lietuvos įmonėse veikiančių profesinių sąjungų vaidmeniui informuojant ir konsultuojant komandiruojamus darbuotojus, kolektyvinių derybų ir kolektyvinių sutarčių taikymo ypatumus komandiruojamų darbuotojų atžvilgiu. 

Taip pat bus kviečiama diskutuoti kitais rūpimais darbo teisės ir, ypatingai, kolektyvinių derybų bei kolektyvinių sutarčių klausimais. 

Renginio laikas: gruodžio 3 d., 11 val. (trukmė 1,5-2 val.).

Renginio vieta: Microsoft Teams platforma (prisijungimo nuoroda bus atsiųsta tik iš anksto užsiregistravusiems dalyviams).

Renginio pranešėjai:

Daiva Petrylaitė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorė; 

Vida Petrylaitė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentė; 

Justinas Usonis, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas (derinama). 

Registracija į renginį: iki lapkričio 30 dienos, užpildant šią formą https://forms.gle/V8Fq6oxJadVeLjJf7

Kilus klausimams, ar pasikeitus aplinkybėms prašome maloniai informuoti el. paštu info@pramprof.lt.