Pereiti prie turinio

Federacijos tarybos posėdyje – atvira diskusija su kandidatais į LPSK vadovaujančias pozicijas

Dalintis:

Rytoj, kovo 9 d., 10 val., Vilniuje, J. Jasinskio g. 9, vyks Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) tarybos posėdis.

Jo metu vyks kandidatų į Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) vadovaujančias pozicijas prisistatymas ir diskusija, kurią moderuos buvęs Asociacijos „LPSK jaunimas“ pirmininkas Juozas Adomaitis.

Primename, kad Į LPSK pirmininko pareigas kandidatuoja dabartinis pirmininkas Artūras Černiauskas ir Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Inga Ruginienė, o į generalinio sekretoriaus – dabartinė generalinė sekretorė Janina Matuizienė ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Egidijus Milešinas.

Vėliau bus pristatomi nauji Federacijos nariai, jaunimo sektoriaus ataskaita, tvirtinami 2017 m. išlaidų-pajamų sąmata ir 2018 m. Federacijos biudžetas, 2018 m. Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynių ir Įmonių specialistų meistriškumo konkurso nuostatai.  

Antroje posėdžio dalyje Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Prevencijos skyriaus vyriausioji specialistė Valerija Gedeikė skaitys pranešimą apie tai, ką profesinėms sąjungoms reikia žinoti apie asmens duomenų apsaugą.

O J. Adomaitis žada turiningą ir įtraukiančią diskusiją „Iš kur profesinės sąjungos lyderiui pasisemti motyvacijos?“, kurios metu posėdžio dalyviai kartu ieškos atsakymų, kaip profesinių sąjungų vadovams nepailsti ir likti aktyviems susiduriant su iššūkiais bei sunkumais nelengvoje darbuotojų atstovavimo veikloje.