Pereiti prie turinio

Federacija savo veiklą pristatys Kauno technologijos universiteto studentams

Dalintis:

Gegužės 9 d., Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultete, vyks KTU CTF Partnerių dienos 2018, kurių metu šio fakulteto studentai turės galimybę susipažinti su įsidarbinimo ir karjeros perspektyvomis.

Savo veiklą, kartu su  Lietuvos chemijos pramonės įmonėmis, pristatys ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija (LPPSF).

Federacijos atstovai papasakos renginio lankytojams apie profesinių sąjungų veiklą ir jaunimo įsitraukimo į ją galimybes, apie tai, kaip svarbu renkantis darbą žinoti savo teises bei garantijas. Taip pat renginio dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie darbuotojų atstovavimą specialiai parengtame teste.  

„Panašus renginys vyko 2017 metais, balandį. Nors jis buvo organizuojamas pirmą kartą, tačiau jau nuo pat pirmųjų minučių susilaukė gausaus studentų skaičiaus ir jų susidomėjimo profesinių sąjungų veikla. Tąkart organizatoriai mus priėmė labai šiltai, o neseniai sulaukėme jų kvietimo sudalyvauti ir šių metų renginyje. Ilgai nesvarstę sutikome jame dalyvauti, nes mūsų veiklos pristatymas jaunimui šiuo metu yra vienas svarbiausių prioritetų.“, – sako LPPSF pirmininkas Juozas Neverauskas.    

Praėjusiais metais KTU Karjeros dienose dalyvavo 14 Lietuvos chemijos pramonės įmonių, tarp jų ir didžiausios— AB ”Achema” bei AB ”ORLEN Lietuva”.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija