Pereiti prie turinio

E. Tarasevičius paskirtas UAB „Tetas” naujuoju laikinuoju vadovu

Dalintis:

Kaip informuoja UAB „Tetas”, vasario 3 d. valdybos sprendimu laikinuoju šios įmonės vadovu paskirtas valdybos narys Edvardas Tarasevičius, kuris taip pat yra EPSO-G grupei priklausančios bendrovės „Litgrid Power Link Service“ vadovas.

Ankstesnis „Teto“ vadovas Žydrūnas Matuzas buvo atšauktas iš generalinio direktoriaus pareigų dėl prarasto pasitikėjimo.

Sprendimą lėmė tai, kad EPSO-G patikrinimo metu buvo nustatyta, jog buvęs „Teto“ vadovas esą supainiojo bendrovės turtą su asmeniniu.

„Mes ir ateityje griežtai reaguosim į bet kokias nesąžiningo ar neetiško elgesio apraiškas, nes net ir vieno darbuotojo netinkamas elgesys meta šešėlį visai įmonei. EPSO-G grupės įmonėms patikėta valdyti Lietuvos valstybei priklausantį turtą, o įgyvendinamų brangių infrastruktūrinių projektų sėkmė priklauso ir nuo pasitikėjimo mumis. Todėl ir ateityje mūsų darbuotojams ir partneriams taikysime griežčiausius skaidrumo reikalavimus.

Naujajam vadovui keliami tikslai – toliau vesti įmonę pasitelkiant „Teto“ komandos kompetencijas ir patirtį, kad būtų vykdomi akcininko keliami tikslai pelningai veiklai užtikrinti.”, – teigiama bendrovės pranešime.

Primename, kad dalis UAB „Tetas” darbuotojų yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijai priklausančios Elektros energetikos darbuotojų profesinės sąjungos nariai.