Pereiti prie turinio

Danijos ir Lietuvos profesinių sąjungų atstovai diskutavo apie darbo teisės ypatumus

Dalintis:

Balandžio 18 d. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos posėdžių salėje įvyko susitikimas su Danijos profesinių sąjungų 3F delegacija. Susitikime dalyvavo Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas, pirmininko pavaduotoja Jurga Subačiūtė-Žemaitienė, teisininkė Dalia Jakutavičė, Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vilimienė ir teisininkas Ramūnas Bertulis. 

Susitikimo dalyviai diskutavo apie Lietuvos ir Danijos darbo teisės panašumus ir skirtumus, aptarė darbo įstatymų privalumus ir trūkumus, o R. Bertulis supažindino svečius su AB „ORLEN Lietuva” veikla bei darbuotojų atstovavimo aktualijomis šioje bendrovėje. 
Danų profesinių sąjungų atstovų delegacija viešės Lietuvoje keturias dienas. Viešnagės metu svečiai susitiks su profesinių sąjungų atstovais Utenos alaus darykloje, Vilniaus šilumos tinkluose, taip pat lankysis LRT televizijoje, Trakuose, kt.
Primename, kad Danijos profesinės sąjungos 3F ir Lietuvos pramonės profesinių sąjungų bendradarbiavimas tęsiasi daugiau nei 25 metus. Šią gražią bendradarbiavimo tradiciją pradėjo dar Lietuvos chemijos pramonės profesinių sąjungų federacija, vadovaujama ilgamečio pirmininko Felikso Buckaus—Butkevičiaus.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija