Pereiti prie turinio

D. Jakutavičė: esu atvira naujoms idėjoms ir pasirengusi jas įgyvendinti

Dalintis:

Lapkričio 10 dieną, Birštone, sanatorijos “Eglės” konferencijų centre įvyko Kauno regiono energetinių įmonių jungtinės darbininkų profsąjungos, vienijančios per 100 AB “Energijos skirstymo operatorius” (ESO) darbuotojų, ataskaitinė-rinkiminė konferencija, į kurią atvyko per 20 delegatų.

Konferencijos metu organizacijos pirmininke ketverių metų laikotarpiui vienbalsiai perrinkta Dalia Jakutavičė, šiai profesinei sąjungai vadovaujanti nuo 2004 metų.  

Taip pat konferencijoje buvo pristatyta pirmininkės veiklos ataskaita, aptarta profesinių sąjungų veikla šalies energetikos sektoriaus mastu, išrinkta nauja profesinės sąjungos taryba.

Susirinkusieji diskutavo dėl savo organizacijos struktūros, funkcijų ir veiklos vizijos artimiausiems metams, vyko darbas grupėse bei diskusijos.

“Ačiū kolegoms už pasitikėjimą. Taip pat dėkoju nariams, kad jie aktyviai dalyvauja mūsų profesinės sąjungos kūrime ir patys siūlo, kaip pagerinti jos veiklą. Esu atvira šioms idėjoms ir pasirengusi pagal galimybes jas įgyvendinti bei kuo kokybiškiau atstovauti ESO darbuotojams.”, – po konferencijos sakė D. Jakutavičė.

Keletas akimirkų iš įvykusios konferencijos:

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija