Pereiti prie turinio

Birželio 9 d. prasidės Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

Dalintis:

Birželio 9-10 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, vyks tradicinės, jau 23-osios, Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, subursiančios per tūkstantį pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.

Norą dalyvauti žaidynėse išreiškė 21 komanda iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, elektros energetikos, kitų įmonių.

Šiais metais renginyje sulauksime ir garbingų svečių: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkės Ingos Ruginienės, kuri birželio 9 d., renginio atidarymo metu, pasveikins atvykusius dalyvius, Seimo nario Gedimino Vasiliausko, kuris yra įsteigęs savo prizą žmonos (draugės) nešimo rungčiai. O uždarymo metu, birželio 10 d., Žaidynių nugalėtojus ir prizininkus apdovanos Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos atstovas. 

Sporto žaidynių metu komandos dalyvaus komandinėse rungtyse: rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų „slidėmis“ ir “batais“, vaikų kvadrato, megakamuolio, estafetės, futbolo, kt.

Kviečiame paklausyti Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininko Juozo Neverausko kvietimo į žaidynes ir linkėjimų jų dalyviams.