Pereiti prie turinio

Bendrovės „Litgrid” darbuotojai jau gali naudotis sveikatos draudimu

Dalintis:

Liepos 15 dieną įsigaliojo Litgrid AB darbuotojų sveikatos draudimas. Šias paslaugas iki kitų metų liepos vidurio teiks AB “Lietuvos draudimas”. Sveikatos draudimu numatoma apmokėti dažniausiai pasitaikančias sveikatos išlaidas, t. y. ambulatorinį bei stacionarinį gydymą, vaistus ir medicinos pagalbos priemones, profilaktinius sveikatos patikrinimus, skiepus, odontologijos, kitas medicinines paslaugas.

Sveikatos draudimu galės pasinaudoti tie darbuotojai, kurių bandomasis laikotarpis įmonėje jau yra pasibaigęs.

Kaip informuoja įmonė, šiuo sveikatos draudimu ji siekia užtikrinti darbuotojų gerą savijautą, suteikti galimybę jiems kokybiškai ir patogiai rūpintis savo sveikata, apmokėti dažniausiai pasitaikančias sveikatos išlaidas, taip pat kad susirgus gydymas nevargintų, o būtų paprastesnis ir keltų mažiau įtampos.

Pasak Elektros perdavimo tinklo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko Dariaus Jasiūno, darbuotojų sveikatos draudimo profesinė sąjunga siekė jau seniai, todėl sveikina šį įmonės žingsnį suteikti papildomų garantijų darbuotojams.

“Sveikatos draudimas – viena iš priemonių, skatinanti darbuotojų motyvaciją ir lojalumą įmonei. Be to, manau, jog jis prisidės ir prie didesnio darbuotojų noro rūpintis savo sveikata, o tai tiesiogiai susiję su geresniu darbuotojų darbingumu ir bendrovės efektyvumu”, – komentuoja D. Jasiūnas.

Parengta pagal Elektros perdavimo tinklo darbuotojų profesinės sąjungos informaciją