Pereiti prie turinio

Baltijos ir Šiaurės šalių profesinės sąjungos siekia glaudaus bendradarbiavimo

Dalintis:

Gegužės 8-9 dienomis Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas ir pirmininko pavaduotoja Jurga Subačiūtė-Žemaitienė dalyvauja Taline (Estija) vykstančiame Šiaurės šalių profesinių sąjungų grupės koordinacinės grupės (NORDIC IN) posėdyje. Į jį atvyko ir profesinių sąjungų atstovai iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos, Estijos bei Latvijos.

Mūsų šalies profesinėms sąjungoms taip pat atstovauja Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė Marija Varasimavičienė.

Susitikime J. Subačiūtė-Žemaitienė pristatys Baltijos šalių socialinės apsaugos ir profesinių sąjungų situaciją, darbuotojų atstovavimo aktualijas.

Nors Šiaurės šalių ir Baltijos regiono pramonės sektoriaus profesinių sąjungų iššūkiai skiriasi, tačiau planuojama, jog šiame susitikime bus parengtos gairės, kaip būtų galima pagerinti Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą pramonės sektoriuje.

Taip pat bus diskutuojama Pasaulinės pramonės profesinės sąjungos ir Europos pramonės profesinės sąjungos (IndustriALL  Global ir IndustriALL Europe) įvyksiančių suvažiavimų klausimais, kt.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija