Pereiti prie turinio

2018 m. Pasaulinė DSS diena bus sutelkta į jaunų darbuotojų saugą ir sveikatą

Dalintis:

Šių metų balandžio 28 d. pažymint Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną bus pradėta pasaulinė kampanija, skirta gerinti jaunų darbuotojų saugą ir sveikatą, taip pat panaikinti vaikų darbą.

Dėl nedidelės gyvenimiškos ir darbo patirties jaunimas yra viena iš pažeidžiamiausių darbuotojų grupių. Jiems kyla didesnis pavojus tapti rimtų nelaimingų atsitikimų, smurto ir priekabiavimo darbe aukomis, todėl jų apsauga yra vienas iš ES darbotvarkės prioritetų.

Kaip užtikrinti, kad ateities darbuotojai būtų saugūs ir sveiki? Šiai temai skirtame mūsų tinklaraščio straipsnyje siūlomos kai kurios jau sėkmingai taikytos strategijos, kaip antai darbuotojų saugos ir sveikatos klausimų įtraukimas į ugdymo programas.

Balandžio 28 d. taip pat paminėsime Darbuotojų atminties dieną, skirtą pagerbti žmones, kurie kasmet žūsta arba patiria traumų darbe. Tai puiki galimybė skatinti veiksmingesnį saugos ir sveikatos valdymą ir pabrėžti, kad svarbu užtikrinti aktyvų darbuotojų dalyvavimą rizikos prevencijos srityje. Sužinokite daugiau.

Apsilankykite TDO puslapyje, skirtame Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai 

Pasidomėkite informacija, pateikiama EU-OSHA svetainės skirsnyje apie jaunimą ir darbuotojų saugą ir sveikatą

 

Šaltinis: osha.europa.eu