Pereiti prie turinio

Tradicinėse šeimų sporto žaidynėse – per 900 sporto aistruolių, iškovota virš 500 medalių

Dalintis:

Birželio 9-10 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, šurmuliavo jau 23-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 900 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Šįkart pajūris sporto entuziastus pasitiko vasariškai šiltu ir saulėtu oru.   

Į žaidynes užsiregistravo 21 komanda iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, elektros energetikos, kitų įmonių. Jos rungėsi įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse: rinktinių ir šeimų paplūdimio tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų „slidėmis“ ir “batais“, vaikų kvadrato, megakamuolio, estafetės, futbolo, kt.

Šiais metais rezultatyviausia komanda buvo UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ – net 21 prizinė vieta. Antroji – Achemos darbuotojų profesinės sąjungos komanda: ji iškovojo 20 prizinių vietų. Treti – Vilniaus energetikų profesinė sąjunga (17 prizinių vietų).

Taip pat šauniai sekėsi AB „Kauno energija“ profesinės sąjungos, UAB KAEFER, AB „Lifosa“ profesinės sąjungos, AB ESO Kauno regiono, Lietuvos energijos gamybos, Kruonio HAE,  UAB „Agrochema“ darbuotojų profesinės sąjungos komandoms.

Padėka už gražios tradicijos puoselėjimą

Šeštadienio rytą, 9 val., tradiciškai vyko Žaidynių atidarymas. Jo pradžioje komandos rikiavosi į šventinę eiseną, kurią pravedė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos jaunimo sektoriaus vadovas Tomas Jakutavičius.

Po to sveikinimo žodį tarė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas ir svečiai –  Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė bei LR Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, kuris įsteigė ir specialią taurę žmonos (draugės) nešimo rungčiai.

G. Vasiliauskas taip pat įteikė padėką LPPSF pirmininkui Juozui Neverauskui už jo aktyvią veiklą ir gražios tradicijos puoselėjimą kasmet organizuojant Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynes.

Beje, šių metų žaidynėse garbė pakelti Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos vėliavą buvo suteikta Achemos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkei Birutei Daškevičienei už jos indėlį pritraukiant narius į savo organizaciją, kuri šiuo metu vienija jau per 850 darbuotojų.

Kiekviena komanda tiek atidarymo, tiek visų žaidynių metu buvo pasipuošusi savo atributika: įvairiaspalviais marškinėliais, kepuraitėmis, vėliavomis, plakatais, kt.

Išdalinta virš pusės tūkstančio medalių

Šeštadienio vakarą vyko jau tradicija tapusi vakaronė, kurią organizavo ir pravedė buvęs profesinių sąjungų jaunimo lyderis Juozas Adomaitis su kolegomis.

Na o sekmadienį, popiet, vyko Žaidynių uždarymas, kurio metu žodį tarė LR Seimo narė Aušra Papirtienė.

Vėliau  buvo apdovanoti varžybų nugalėtojai ir prizininkai: jiems išdalinta 46 taurės ir po 122 aukso, sidabro bei bronzos medalius. Be to, po specialų medalį gavo apie 150 bėgimuose dalyvavusių vaikų.   

Liko nepamiršti ir aktyviausi Žaidynių dalyviai: specialų LPPSF prizą už aktyvų dalyvavimą gavo Leonora Purvytė (10 m., Vilniaus energetikų profesinė sąjunga), o sportiškaiusia ir aktyviausia Bukauskų šeima iš AB „Kauno energija“ profesinės sąjungos komandos buvo pakviesta nuleisti Federacijos vėliavą.

 

Dar kartą sveikiname  visus nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame visiems Žaidynių dalyviams! Tik Jūsų noro ir didžiulio entuziazmo dėka šis renginys gyvuoja jau 23 metus.

Taip pat didelis AČIŪ mūsų renginio rėmėjams: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijai ir LR Seimo nariui Gediminui Vasiliauskui!

Na ir žinoma esame dėkingi visiems pagalbininkams: ištikimai teisėjų komandai ir ypač vyr.teisėjui Gediminui Kriščiūnui, mūsų renginio fotografams (Godai Neverauskaitei, Linai Kliukaitei, Vaidui Matiukui), renginio vedėjui Juozui Adomaičiui ir kitiems!