Pereiti prie turinio

Skaudi netektis: mirė ilgametis LPPSF vadovas Juozas Neverauskas

Dalintis:

Su giliu liūdesiu informuojame, kad rugsėjo 4 d. vakare, po sunkios ligos, eidamas 71-uosius, mirė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) pirmininkas Juozas Neverauskas, šiai organizacijai vadovavęs net 14 metų.

J. Neverauskas, įgijęs inžinerinį išsilavinimą, buvo ilgametis Lietuvos televizijos darbuotojas. 1975-aisiais vadovavo centrinės aparatinės kolektyvui, vėliau buvo televizijos direktorius. 1995–1996 metais laikinai ėjo LRT generalinio direktoriaus pareigas, buvo LRT profesinės sąjungos vadovas.

Nuo 2007 metų J. Neverauskas vadovavo Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacijai, o nuo 2012 metų – Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijai.

„Juozas buvo neeilinė asmenybė. Jautrus, šiltas ir visada turėjo minčių į ateitį. Buvo mano mokytojas, mums jo labai truks. Liūdi visa profesinių sąjungų bendruomenė“, – komentuoja Dalia Jakutavičė, laikinoji LPPSF vadovė.

1990-2010 Lietuvos valstybės metraštyje randame tokį J. Neverausko moto: „Ką darai, daryk taip, kad prieš savo sąžinę būtum ramus, jog padarei, ką galėjai“. J. Neverauskas šį moto įgyvendino visu savo prasmingu gyvenimu, išlikdamas tikru Žmogumi iki paskutinės minutės. Tokį jį ir prisiminsime.

Šią skaudžią netekties minutę reiškiame gilią užuojautą J. Neverausko šeimai ir artimiesiems.

 

Atsisveikinimas su velioniu: rugsėjo 6 d., nuo 14.00 val., Ąžuolyno g. laidojimo namuose.

Išlydėsime rugsėjo 7 d., 11.00 val., laidosime J. Neverauskui brangiose Lobinių kapinėse. Mišios – 13.00 val., Naujojo Daugėliškio bažnyčioje.

Artimieji prašo J. Neverausko atminimą pagerbti kukliu baltos gėlės žiedu.

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija