Pereiti prie turinio

Rengiamas „Lietuvos energija” įmonių grupės papildomų naudų paketas

Dalintis:

Rugsėjo 28 d. įvyko „Lietuvos energija”, UAB įmonių grupės administracijos atstovų ir profesinių sąjungų vadovų susitikimas, kurio tikslas buvo aptarti papildomų naudų darbuotojams paketo (įvairios išmokos, premijos, papildomos pensijos kaupimo programa, kt.) projekto kūrimo ir įgyvendinimo galimybes. Toks paketas būtų taikomas visose „Lietuvos energija” grupei priklausančiose įmonėse jau nuo 2017 m. pavasario.

Pirmosios šio dokumento gairės buvo aptartos dar šių metų gegužę vykusio susitikimo metu, o pastarajame susitikime buvo nuspręsta sudaryti projekto rengimo darbo grupę iš profesinių sąjungų bei įmonės administracijos atstovų, kurie kartu iki lapkričio 21 d. ketina parengti jau išsamesnį papildomų naudų paketo projektą.   

Pasak „Lietuvos energija”, UAB projektų vadovės Sandros Rėksnienės, ėmus svarstyti papildomų naudų darbuotojams paketo projektą, buvo žengtas didelis žingsnis ne tik darbuotojų ir darbdavių atstovų dialogo, bet ir bendradarbiavimo tarp „Lietuvos energija” grupės įmonėse veikiančių profesinių sąjungų linkme. Mat rengiant šį dokumentą profesinių sąjungų vadovai dalyvauja ne kaip atskiri asmenys, bet kaip viena stipri derybinė pusė.  

Susitikime dalyvavęs Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas pažymėjo, kad šis bendras profesinių sąjungų bei „Lietuvos energija” grupės administracijos atstovų darbas yra svarbus etapas kuriant dar palankesnes ir saugesnes darbo sąlygas įmonėse bei vystant dialogą tarp darbdavių ir darbuotojų.

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija