Pereiti prie turinio

Profesinės sąjungos vienijasi su teroristinio akto Naujojoje Zelandijoje aukų šeimomis bei visa musulmonų bendruomene

Dalintis:

Reaguodama į skaudžius praeito penktadienio įvykius Naujojoje Zelandijoje, tarptautinė profesinių sąjungų bendruomenė reiškia užuojautą 49 žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems bei solidarizuojasi su musulmonais visame pasaulyje.

„Mes vienijamės ir su šimtais drąsių darbuotojų – medikų, gelbėtojų, pareigūnų – kurie rizikavo savo gyvybe, kad išgelbėtų Kraistčerčo miesto gyventojus nuo šio žiauraus neapykantos nusikaltimo, o taip pat su žuvusiųjų šeimomis. Jūs visi esate mūsų mintyse“, – pažymi  Tarptautinės viešųjų paslaugų profesinės sąjungos (PSI) generalinė sekretorė Rosa Pavanelli.

„Esame sukrėsti praeito penktadienio įvykių Naujojoje Zelandijoje. Liūdna, kad XXI amžiuje  vis dar vyksta kova dėl įsitikinimų ir tikėjimo. Blogiausia, kad smurtas iššaukia smurtą ir dar didesnę neapykantą“, – apgailestauja Lietuvos pramonės  profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Juozas Neverauskas.

„Visos federacijos vardu reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų artimiesiems ir musulmonų bendruomenei bei linkime stiprybės ir susitelkimo“, – priduria J. Neverauskas.