Pereiti prie turinio

Prašome pasirašyti peticiją dėl profesinių sąjungų lyderės išlaisvinimo

Dalintis:

Nuotraukoje: S. Sros. Šaltinis: industriall-union.org

Balandžio 2 dieną buvo suimta ir įkalinta stambaus galanterijos gamintojo “Superl Holdings Ltd” filialo profesinės sąjungos lyderė Soy Sros už tai, kad socialiniame tinkle Facebook paskelbė įrašą, kuriame kritikuojamas profesinės sąjungos narių, įskaitant ir nėščią moterį, atleidimas šiuo jautriu koronaviruso krizės metu. Ji pagal Kambodžos baudžiamąjį kodeksą kaltinama provokacija.

Pasak Kambodžos profesinių sąjungų centro CUMW prezidento Pav Sinos, Soy Sros sveikata nuolat blogėja ir, nors ji gydosi kalėjime, turėtų būti kuo greičiau paleista ir gydoma ligoninėje.

Anot pasaulinės profesinės sąjungos IndustriALL Global generalinio sekretoriaus Valter Sanches, Soy Sros teisėtai pasinaudojo žodžio laisve gindama “Superl Holdings Ltd “atleistų darbuotojų interesus ir turėtų būti nedelsiant paleista. Pasak jo, Kambodžos vyriausybė, užuot įkalinusi Soy Sros, turėtų būti konstruktyvus tarpininkas tarp bendrovės ir profesinės sąjungos.

„Tai, kad įmonės ir vyriausybės pasinaudoja COVID-19 krize, norėdamos susidoroti su profesinėmis sąjungomis, yra visiškai neleistina. Apie tokį vadovybės elgesį informuosime bendrovės klientus, taip pat pasitelksime tarptautinį solidarumą”, – sake V. Sanches.

Kviečiame pasirašyti peticiją dėl Soy Sros išlaisvinimo, adresuotą Kambodžos vyriausybei.

Tai užtruks tik minutę, tačiau Jūsų balsas gali lemti tolesnę drąsios profesinių sąjungų lyderės ateitį.

Peticiją rasite pasekę šią tiesioginę nuorodą:

https://www.labourstartcampaigns.net/show_campaign.cgi?c=4318

Dėkojame už Jūsų solidarumą!

 

Parengta pagal industriall-union.org informaciją