Pereiti prie turinio

Padėkime išlaisvinti Korėjos profesinių sąjungų lyderį

Dalintis:

Pasaulinė visuomeninių paslaugų profesinė sąjunga (PSI) ragina nedelsiant paleisti suimtą Pietų Korėjos profesinių sąjungų konfederacijos prezidentą Han Sang-Gyun, kuris šiuo metu yra įkalintas ir nuteistas trejų metų laisvės atėmimo bausme už masinio mitingo organizavimą siekiant sustabdyti regresyvią darbo teisės reformą ir reikalaujant priešiškai prieš darbuotojus nusiteikusios ir antitidemoratinės  Park Geun-Hye vyriausybės atsistatydinimo.

Jungtinių Tautų (JT) savavališko sulaikymo darbo grupė nustatė, kad prezidento Han įkalinimas prieštarauja tarptautiniams žmogaus teisių standartams ir rekomendavo Pietų Korėjos vyriausybei jį nedelsiant paleisti. Taip pat pažymėjo, kad naujasis Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-In kiek anksčiau yra pažadėjęs kurti „visuomenę, gerbiančią darbuotojus”, todėl prezidentas Han, minėtos JT darbo grupės įsitikinimu, privalo būti išlaisvintas. Profesinių sąjungų lyderį ragina paleisti ir Tarptautinė darbo organizacija.

PSI ragina kolegas iš viso pasaulio profesinių sąjungų pasirašyti peticiją siekiant išlaisvinti  Han Sang-Gyun.

Primename, kad Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija yra PSI narė. Todėl kviečiame ir Jus prisidėti prie neteisėtai sulaikyto profesinių sąjungų lyderio išlaisvinimo.

Peticija internete dėl Han Sang-Gyun išlaisvinimo

Iš anksto dėkojame už solidarumą!

Daugiau apie Pietų Korėjos profesinių sąjungų konfederacijos prezidento Han Sang-Gyun sulaikymą čia:

 

http://www.world-psi.org/en/public-workers-world-call-immediate-release-detained-korean-unionist-han-sang-gyun-0

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija