Pereiti prie turinio

Naujai perrinktas profesinių sąjungų jaunimo lyderis Tomas Jakutavičius: kiekvienoje organizacijoje svarbiausia joje esantys žmonės

Dalintis:

Kovo 2-3 dienomis, Vilniuje, viešbučio „Europa City“ konferencijų salėje, įvyko Asociacijos „LPSK jaunimas” ataskaitinė-rinkiminė konferencija, į kurią susirinko net 31 delegatas iš įvairių šakinių organizacijų, įeinančių į Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) sudėtį.

Organizacijos pirmininku artimiausiems 3 metams perrinktas Tomas Jakutavičius, valdybos nariais – Jolita Šukytė (Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija), Ovidijus Čiapas (Lietuvos visuomeninių paslaugų profsąjungų federacija), Antanas Vainauskas (Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija) ir Ieva Malaukytė (Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga).

Taip pat konferencijos metu nustatytos veiklos gairės ateinantiems dviems metams. Iškelti šie Asociacijos tikslai:  
-Profesinių sąjungų įvaizdžio gerinimas;
-Naujų narių pritraukimas; 
-Asociacija – socialiai atsakinga organizacija;
-Socialinio dialogo vystymas su socialiniais partneriais; 
-Organizacijos šūkis: „profesinė sąjunga – atvira, vieša ir visiems prieinama organizacija”.

„Kiekvienoje organizacijoje svarbiausia joje esantys žmonės. Galima tik pasidžiaugti matant jaunus, veržlius, iniciatyvius ir motyvuotus jaunimiečius, formuojančius profesinių sąjungų ateitį. Kiekvienas iš konferencijos dalyvių prisidėjo kuriant Asociaciją „LPSK jaunimas”, – pasibaigus konferencijai sakė jos vadovas Tomas Jakutavičius. 

„Asociacija per pastaruosius du metus, turėdama puikią komandą, nuveikė ne vieną svarbų darbą profesinių sąjungų naudai. Keli jaunimo atstovai jau yra lyderiais savo organizacijose, kiti puikiai geba pritraukti naujus narius, o likusieji prisideda formuojant jaunimo politiką Lietuvoje ir Europoje.”, – apibendrino Asociacijos pirmininkas.

 

Straipsnyje panaudota informacija iš Asociacijos „LPSK Jaunimas” bei Tomo Jakutavičiaus Facebook paskyros