Pereiti prie turinio

„Mitsubishi” neregėtu būdu žemina profesinių sąjungų narius

Dalintis:

Oficialus olimpinių ir parolimpinių žaidynių Tokyo 2020 partneris, „Mitsubishi Electric” dar neregėtu, žeminančiu būdu žlugdo profesinės sąjungos veiklą.  

Bendrovė atleido 24 profesinės sąjungos lyderius, o 48 darbuotojus privertė atsisakyti narystės profesinėje sąjungoje, be to, išsiuntė juos į keturių dienų stovyklą karinėje bazėje, kad esą „išmoktų disciplinos ir tvarkos” prieš juos sugrąžinant į darbo vietas.

„Mitsubishi” administracija nesilaiko kolektyvinės sutarties nuostatų, be to, darbuotojus verčia pasirašyti individualias sutartis,  tokiu būdu siekdama sunaikinti net 20 metų įmonėje veikiančią profesinę sąjungą.

Pasaulinė pramonės profesinė sąjunga (IndustriALL) pradėjo didelę pasaulinę kampaniją ragindama bendrovę laikytis tarptautinių darbo standartų, nedelsiant grąžinti į darbą drastiškai atleistus profesinių sąjungų lyderius ir narius bei nustoti pažeidinėti pamatines profesinių sąjungų teises.

Prašome skirti minutėlę ir pasirašyti peticiją, kad visi kartu parodytumėte savo paramą šiems darbuotojams ir šiai kampanijai.

Taip pat prašome pasidalinti šia žinute su kolegomis.

Peticiją (anglų k.) rasite  pasekę šią tiesioginę nuorodą:

https://www.labourstartcampaigns.net/show_campaign.cgi?c=3916

Iš anksto dėkojame pasirašiusiems!

 

 

Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos informacija